Ana Sayfa Haberler SSM’den, ALTAY Tankının Güç Grubuna İlişkin Açıklama

SSM’den, ALTAY Tankının Güç Grubuna İlişkin Açıklama

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM), teklif verme süreci devam eden Altay Tankı Güç Grubu Geliştirilmesi Projesi’nin ihalesi ile ilgili 9 Mart’ta bir basın açıklaması yaptı. Açıklama şu şekilde:

“Değerli Basın Mensupları,

Altay Tankı Güç Grubu Geliştirilmesi Projesi kapsamında 22 Aralık 2017 tarihinde firmalardan teklifler alınmıştır. Söz konusu ihaleye ilişkin teklif değerlendirme süreci devam etmektedir.

Teklif değerlendirme sürecinde konuya ilişkin gerekli açıklama yapmaya yetkili tek makam T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Müsteşarlığı’dır.

Konu ile ilgili resmi kaynaklar dışında yapılan haberlere itibar edilmemesi gerekmektedir. İlgili mevzuatta yer alan hükümler uyarınca gizlilikle yürütülmesi gereken ihale süreçlerine ilişkin Müsteşarlığımız dışında yapılan/yapılacak açıklamalar için Müsteşarlığımızın her türlü hakkı saklıdır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

 2,553 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.