Ana Sayfa Haberler SSM’den, Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuruları ile İlgili Duyuru

SSM’den, Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuruları ile İlgili Duyuru

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM), 19 Şubat’ta, İnternet sitesinden, personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalışan personelin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine yönelik bir duyuru yaptı. Duyuru metni şöyle:

“Savunma Sanayii Müsteşarlığında; 4734 sayılı Kanun ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan personelin, 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve ilgili mevzuat kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları incelenmiş olup, gerekli şartları taşıyan ve sınava katılmaya hak kazananlar (Ek-1) ile gerekli şartları taşımadığından sınava girmeye hak kazanamayan (Ek-2) kişilere ait listeler ekte yayımlanmıştır.

Sınava girme hakkı elde edemeyenler, 23 Şubat 2018 Cuma günü saat 17:00’a kadar yazılı ve gerekçeli olarak İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına itirazda bulunabilirler.

İlgililere ilanen tebliğ olunur.”

Sınava katılmaya hak kazanan personel listesi için: http://www.ssm.gov.tr/WebSite/contentList.aspx?PageID=1122&LangID=1

 

 1,767 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.