Ana Sayfa Haberler Stirling Dynamics, İnovasyon ve Değer Sunuyor

Stirling Dynamics, İnovasyon ve Değer Sunuyor

MSI Dergisi’nin IDEF 2019 Deniz Sistemleri Özel Sayısı’nda yayımlanan içerik, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Stirling Dynamics, merkezi İngiltere’nin Bristol kentinde bulunan ve hızlı büyümesiyle dikkat çeken bir ileri mühendislik firması. Firma; havacılık, uzay ve denizcilik ile eğitim ve simülasyon pazarlarına yönelik karmaşık sistemler ve çeşitli teknik hizmetler sunuyor. 1987 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Stirling, 70’ten fazla hava aracı ve çok sayıda deniz platformuyla ilgili kapsamlı bilgi ve birikim elde etti; bu çerçevede de dünya çapında yürütülen sivil ve askeri programlara, hem yeni çözümler sundu hem de mevcut sistemler üzerinde modifikasyonlar gerçekleştirdi. Firmanın müşterileri arasında tüm önde gelen orijinal ekipman üreticileri (OEM’ler)’nin yanı sıra pek çok diğer teçhizat üreticisi bulunuyor. İş birliğine dayalı bir modele göre çalışma konusunda uzmanlaşmış olan firma, bu sayede bilgisini ve fikri mülkiyet haklarını etkin bir şekilde paylaşarak müşterilerini, kavram aşamasından imalat aşamasına kadarki tüm süreçlerde, emniyet açısından kritik önemi haiz sistem ve ekipmanların geliştirilmesi konusunda desteklemektedir.

Stirling Dynamics’in eğitim ve simülasyon amaçlı aktif bağlantı sistemleri.

 10,714 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.