Ana Sayfa Haberler STM, 11. Deniz Sistemleri Semineri’nin İlk Ana Sponsoru Oldu

STM, 11. Deniz Sistemleri Semineri’nin İlk Ana Sponsoru Oldu

Savunma sektörünün temsilcileriyle son kullanıcıları bir araya getiren 11. Deniz Sistemleri Semineri’nin (11th Naval Systems Seminar) ilk ana sponsoru STM oldu. Savunma ve havacılık sanayisine yönelik mühendislik, teknoloji ve danışmanlık hizmetleri veren STM, askeri deniz platformlarından taktik mini İHA sistemlerine, uydu çalışmalarından siber güvenliğe kadar pek çok stratejik alanda yaptığı kritik çalışmalarla öne çıkıyor.

Bu yıl 2-3 Kasım tarihlerinde The Ankara Hotel’de düzenlenecek olan seminerde, iki gün boyunca devam edecek oturumlarda, deniz savunma sistemlerindeki yenilikler ve gelişmeler katılımcılarla paylaşılacak. 2021’de 10’uncusu gerçekleşen seminerde toplam 40 sunum gerçekleştirilmiş ve fuaye alanında kurulan 19 stantta firmalar, kullanıcılarla bir araya gelmişti. Seminere dinleyici olarak katılmak isteyenlerin www.navalsystemsseminar.com adresinden çevrimiçi kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.