Ana Sayfa Haberler STM’de Üst Düzey Görevlendirmeler: Bülent Soydal ve Enis Müçteba Memiş, Yeni Görevlere Atandı

STM’de Üst Düzey Görevlendirmeler: Bülent Soydal ve Enis Müçteba Memiş, Yeni Görevlere Atandı

STM’de, Genel Müdür Yardımcılıkları ile ilgili 2 atama yapıldı. Haziran 2020’den bu yana Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Bülent Soydal, 9 Ağustos tarihinde, STM Mühendislik ve Danışmanlık Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Soydal, yeni görevinde; deniz projeleri, danışmanlık, üretim, sözleşmeler, tedarik ve lojistik birimlerinden sorumlu olacak. Kariyeri boyunca satış ve iş geliştirme, pazarlama ve operasyonların yönetimi alanlarında 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Bülent Soydal, STM’den önce savunma sanayisi, havacılık ve teknoloji alanlarında önde gelen ulusal ve uluslararası firmalarda üst düzey pozisyonlarda görev aldı.

TUSAŞ’ta Milli Muharip Uçak Program Müdürü olarak görev yapmakta olan Enis Müçteba Memiş ise 9 Ağustos’ta, STM Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Enis Müçteba Memiş, yeni görevinde; taktik mini İHA sistemleri, siber güvenlik ve bilişim, uydu ve uzay, komuta kontrol ile radar sistemlerinden sorumlu olacak. Üretim, tasarım, yazılım geliştirme ve program yönetimi alanlarında 27 yıllık deneyime sahip olan Enis Müçteba Memiş, STM’de, 2013-2015 tarihleri arasında sırasıyla Kamu Projeleri ve Projeler ve Teknoloji Geliştirme Direktörü olarak görev yapmıştı. Enis Müçteba Memiş, STM’den önce savunma sanayisi, havacılık ve teknoloji alanlarında Türkiye’nin önde gelen ulusal firmalarında mühendis, orta kademe yönetici ve üst düzey yönetici pozisyonlarında görev aldı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.