Ana Sayfa Haberler STM, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisini Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun Dileklerini İletti

STM, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisini Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun Dileklerini İletti

STM’nin İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim ekibi, 3 Aralık’ta, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret etti. Ziyarette, STM’nin son dönemde yürüttüğü ulusal ve uluslararası faaliyetler ile firmanın tanıtım çalışmaları ele alındı.

STM ekibinde; İş Geliştirme Müdürü Edip Deniz, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Grup Lideri Celal Onur Uyanık, Kurumsal İletişim Yöneticisi Kemal Işıtan, Kurumsal İletişim Yöneticisi Ali Sait Bedük, Kurumsal İletişim Uzmanı Alp Eren Başer ve Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı Zeynep Ece İspir yer aldı. MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar tarafından ağırlanan STM ekibi ile birçok farklı gündem maddesi ele alındı.

Dünyanın en büyük 100 savunma sanayi şirketi arasında yer alarak ülkemizi temsil eden ve yükselişini sürdüren STM; MİLGEM projesinden, ulusal ve uluslararası denizaltı modernizasyon projelerine, otonom dron sistemlerinden, siber güvenlik ve uydu sistemlerine varan alanlarda önemli görevler üstlenerek projeler ve ürünler geliştiriyor. Görüşmede, STM’nin faaliyet gösterdiği tüm alanlardaki başarılarının sektöre ve kamuoyuna aktarılması için MSI Dergisi üzerinden yapılabilecek tanıtım faaliyetleri konuşuldu. Bayraktar, MSI Dergisi’nin gelecek dönem planları hakkında STM ekibini bilgilendirerek, bu kapsamda, firma özelinde yapılabilecek çalışmalar üzerine önerilerini sundu.

 1,844 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.