Ana Sayfa Haberler STM, SAVTEK’te Siber Güvenlik, Simülasyon, Aviyonik ve Radar Teknolojilerini Anlattı

STM, SAVTEK’te Siber Güvenlik, Simülasyon, Aviyonik ve Radar Teknolojilerini Anlattı

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde, 27-29 Haziran tarihleri arasında bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen Savunma Teknolojileri Kongresi (SAVTEK) 2018’e Altın Sponsor olarak katılan STM, etkinlik boyunca sunumlar gerçekleştirdi.

Etkinliğin ilk günü düzenlenen; Muhabere, Elektronik Sistemleri Oturumu’nda; STM, RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Simülasyon ve Aviyonik Sistemler Grup Yöneticiliği tarafından, “Aviyonik Sistem Entegrasyon Laboratuvarı İçin Dağıtık Taktik Çevre Simülatörü (AVIOSTAC)” ve “Aviyonik Sistem Entegrasyonuna Yönelik Ölçeklenebilir Emülatör Sisteminin Gerçekleştirilmesi (HAVESİS)” bildirileri sunuldu.

Etkinliğin 2’nci gününde düzenlenen Elektro-Optik ve Algılayıcı Teknolojileri Oturumu’nda, STM RF ve Simülasyon Sistemleri Direktörlüğü Radar ve Elektronik Harp Sistemleri Grup Yöneticiliği tarafından “El Tipi Ultra Geniş Bant Duvar Arkası Radar” bildirisi sunuldu.

STM, etkinliğin son gününde ise savunma sanayisindeki siber güvenlik gelişmelerini katılımcılarla paylaştı.

 1,168 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.