Ana Sayfa Haberler STM ThinkTech, Harp Oyunlarını, İş Dünyasına Taşıyor

STM ThinkTech, Harp Oyunlarını, İş Dünyasına Taşıyor

Haziran ayını yoğun geçiren firmada, STM ThinkTech cephesinde de bir gelişme yaşandı. Harp oyunlarını, iş dünyasına taşımaya hazırlanan teknolojik düşünce kuruluşu, Dr. Benjamin Gilad’dan, bu konuda bir eğitim aldı.

İş dünyasında gerçekleştirilen harp oyunları, Business Wargaming olarak tanımlanıyor. Rol tabanlı bir simülasyon yöntemi olan Business Wargaming, rakiplerin muhtemel tepkisine karşı stratejik bir planın oluşturulmasını, test edilmesini veya stratejik erken uyarı sistemi geliştirilmesini sağlayan ve katılımcıların üstlendikleri rolleri canlandırdıkları bir tür simülasyon aracı

Aldığı eğitimi ve alan becerisini harmanlayarak, rekabetçi bir Blockchain stratejisi geliştirme yolunda uygulamaya koyan STM ThinkTech ise önümüzdeki dönemde, Türkiye’deki kurum ve kuruluşlara, bu konuda hizmetler sunmaya hazırlanıyor.

 

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.