Ana Sayfa Haberler STM ThinkTech Sivil Alanda da Varım Diyor

STM ThinkTech Sivil Alanda da Varım Diyor

STM ThinkTech, askeri alanda geliştirdiği yeteneklerini, sivil alana da taşımaya devam ediyor.  Bu kapsamda STM ThinkTech, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (ASBÜ) ile “Rekabet İstihbaratı ve İş Dünyası Harp Oyunu Eğitim ve Uygulama Programı” kapsamında bir iş birliği protokolü imzaladı. STM ThinkTech’in sosyal medya hesaplarından 24 Kasım’da duyurulan protokole, STM Genel Müdürü Özgür Güleryüz ile ASBÜ Rektörü Musa Kazım Arıcan imza attı.

Teknoloji odaklı bir düşünce kuruluşu (Think Tank) olan STM ThinkTech, savunma, güvenlik, mühendislik ve teknoloji alanlarında teknolojik öngörüler, analizler ve karar destek sistemleri geliştiriyor. Özellikle NATO için geliştirdiği karar destek sistemleri ile son dönemde adından söz ettiren ve 23 Kasım’da 3’üncü yılını tamamlayan STM ThinkTech, sivil alanda da İş Dünyası Harp Oyunu (Business Wargaming) yetenekleri ile ön plana çıkıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.