Ana Sayfa Haberler STM ve SETA Vakfı, Öğrencilere, Savunma Teknolojilerini Anlattı

STM ve SETA Vakfı, Öğrencilere, Savunma Teknolojilerini Anlattı

STM ve Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları (SETA) Vakfı, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin, savunma teknolojilerinin mevcut durumu ve geleceği hakkında bilgi edinmesi için ortak bir çalışma gerçekleştirdi.

17-21 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen çalışmada, STM Genel Müdürü Murat İkinci, “Savunma Teknolojileri ve Politikaları” başlıklı yerinde eğitim programı kapsamında, öğrencilere, “Türk Savunma Sanayiinin Dönüşümü” konulu bir seminer verdi.

Program çerçevesinde, 19 Eylül tarihinde STM Genel Merkezi’ni ziyaret eden öğrenciler; geleceğin savunma sistemleri, dünya düzeni ve kritik teknolojiler, insansız hava araçlarının gelişimi ve dönüşümü konularında seminerlere katıldılar.

Atölye çalışması kapsamında ise STM ThinkTech Ekibi tarafından, öğrencilerle, İş Dünyası Harp Oyunu uygulaması gerçekleştirildi.

 790 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.