Ana Sayfa Haberler STM’nin Hedefi Yeni Teknolojileri Türkiye’ye Kazandırmak

STM’nin Hedefi Yeni Teknolojileri Türkiye’ye Kazandırmak

STM Genel Müdürü Murat İkinci, 5 Aralık’ta düzenlediği STM Vizyon 2023 Basın Buluşması ile ulusal ve sektör basınının temsilcileri ile bir araya geldi.

Ankara’da geçekleştirilen toplantıya İkinci’nin yanı sıra STM İş Geliştirme Müdürü Onur Ateş ile ulusal basının ve sektör basınının temsilcileri katıldı. Toplantıda, İkinci’nin yaptığı kısa açılış konuşmasının ardından, İş Geliştirme Müdürü Ateş, STM’nin şu andaki durumu ve yaptıkları ile ilgili bilgileri içeren bir sunum gerçekleştirdi. İkinci, sunumdan sonra yaptığı konuşmada ise  STM’nin 2023 yılına kadar olan planları ve neler yapacağı ile ilgili bilgileri paylaştı. Basın mensuplarının sorularıyla devam eden toplantı, grup fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi. STM Vizyon 2023 Basın Buluşması ile ilgili ayrıntılı haberimiz, MSI Dergisi’nin Ocak sayısında yer alacak.

 898 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.