Ana Sayfa Haberler STM’nin Yeni Genel Müdürü Özgür Güleryüz Oldu

STM’nin Yeni Genel Müdürü Özgür Güleryüz Oldu

STM Genel Müdürlüğü görevinin yeni sahibi, halihazırda Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Özgür Güleryüz oldu.  

1996 yılında, Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini alan Özgür Güleryüz, aynı bölümde Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı. 1998 yılında yüksek lisans derecesini alan Güleryüz, 2012 yılında ise Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinde Executive MBA programını tamamladı.

1998 yılında, Finlandiya’nın Tampere şehrinde bulunan Nokia Mobile Phones firmasının AR-GE bölümünde iş hayatına başlayan Özgür Güleryüz, 2003 yılı başında Türkiye’ye döndü. Türkiye’deki kariyerine, ASELSAN’da, haberleşme teknolojileri, bilgi güvenliği ve siber güvenlik alanlarında görev alarak başladı. 2007 yılında STM’ye geçiş yapan Güleryüz, kurum içinde farklı projelerde teknik yönetici, proje yöneticisi, danışmanlık ve denizcilik projelerinin bağlı bulunduğu Sistem Mühendisliği Müdürlüğü ve Kalite Güvence Müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı. Güleryüz, son olarak, 2 Ocak 2019’da, STM Mühendislik ve Danışmanlık Genel Müdür Yardımcılığı’na atanmıştı.

MSI Dergisi olarak, Özgür Güleryüz’e, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.