Ana Sayfa Haberler SUPROBOX, Bireysel İhtiyaç Sandıkları, Silah Sandıkları ve Rack Tipi Sandıkları Öne Çıkardı

SUPROBOX, Bireysel İhtiyaç Sandıkları, Silah Sandıkları ve Rack Tipi Sandıkları Öne Çıkardı

MSI Dergisi’nin 186’ncı sayısında yayımlanan DSEI 2019 Özel Dosyası’nın İkinci Bölümü’nde yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Ürün gamında yer alan ve farklı ihtiyaçlara hitap eden, 225’in üzerindeki emniyetli taşıma sandığı ile Avrupa’daki önemli oyuncular arasında yer alan Makel, fuarda, SUPROBOX markası altında ürettiği ürünleri tanıttı. Firmanın en çok öne çıkardığı ürünler ise Bireysel İhtiyaç Sandıkları, Silah Sandıkları ve elektronik cihazlar için özel üretilen Rack Tipi Sandıklar oldu.

İçerisinde 2 adet seyyar raf ile birlikte gelen Bireysel İhtiyaç Sandığı.

 

Bireysel İhtiyaç Sandığı ile bir askeri personel, silahı haricinde kullandığı her tür kişisel malzemeyi saklayabiliyor ve intikal sırasında rahatlıkla taşıyabiliyor. Bu malzemeler; kişisel kıyafetler, botlar, ayakkabılar ve şahsi bakım ürünleri gibi pek çok şey olabiliyor. Sandık, intikal sırasında taşıma amaçlı olarak kullanılabildiği gibi, uzun süreli operasyonlarda, yerleşik dolap olarak da işlev görebiliyor. Sandıkla birlikte gelen, yüksek kenarlı 2 adet seyyar raf ise sandık içerisindeki malzemelerin düzenlenmesini kolaylaştırıyor. Taşıma sırasında açılmaması için, üzerinde 3 adet kelebek kilit yer alan sandık, istenildiğinde tek bir asma kilit ile emniyet altına alınabiliyor. Bu sandıklar, hâlihazırda birçok ülkeye ihraç ediliyor.

SUPROBOX sandıkları, IDEF’te olduğu gibi DSEI sırasında da çeşitli kullanıcıların stantlarında dikkat çekti.

 

Silah Sandığı

Silah Sandığı, Bireysel İhtiyaç Sandığı’na benzer şekilde, hem silahların güvenli şekilde taşınması için kullanılıyor hem de intikalin ardından silah dolabı olarak işlev görüyor. Sandıkta, MPT-76 ve MPT-55 gibi AR-15 tipi 6 adet piyade tüfeğine ilave olarak, toplam 18 tane de şarjör taşınabiliyor. Ayrıca farklı çözümler ve değişik tipleriyle 12 adet tüfeğe kadar taşıma yapabiliyor. Sandıkta, silahların yerleştirildiği yuvaların yerleri de ayarlanabiliyor. Böylelikle özel görev birliklerinin kullandığı farklı tip ve boydaki silahlar da rahatlıkla sandığa yerleştirilebiliyor. Sandık içerisinde yer alan kuşaklı kilit ise sandık, intikalin ardından silah dolabı şeklinde kullanılmaya başlandığında, silahların hem emniyetli şekilde depolanabilmesini hem de acil durumlarda silahlara hızlıca erişilmesini sağlıyor.

Rack Tipi Sandıklar ise saha görevleri için ideal çözümler sunuyor. İçerisindeki elektronik ve hassas cihazlar için, su, toz, nem ve sarsıntıya karşı teknolojinin geldiği en yüksek koruma sınıfıyla güvenli bir taşıma ve istifleme sağlıyor.

Forklift Ayakları ise SUPROBOX’un tüm sandıklarına takılabiliyor. Bu ayaklar ayrıca, farklı boy ve tipteki sandıkların üst üste istiflenebilmesini sağlayan Multi-Brix sistemi ile de uyumlu.

 2,029 Toplam Görüntüleme,  4 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.