Ana Sayfa Haberler SYS, ADEX ve MSPO’dan İş Bağlantıları ve Ön Anlaşmalarla Geri Döndü

SYS, ADEX ve MSPO’dan İş Bağlantıları ve Ön Anlaşmalarla Geri Döndü

Samsun Yurt Savunma (SYS), aynı tarihte başlayan ADEX ve MSPO fuarlarında, küresel markası CANiK ile boy gösterdi. Firma tarafından yapılan açıklamada, her iki fuarı çok verimli geçiren CANiK’in, pek çok iş bağlantısı ve ön anlaşmayla yurda döndüğü vurgulandı. Her iki fuarda da CANiK M2 QCB 12,7 mm ağır makineli tüfek, CANiK stantlarının en çok ilgi gören ürünü oldu. Fuarlarda ayrıca SYS iştiraklerinden UNIDEF ve UNIROBOTICS’in yanı sıra CANiK Store, CANiK Academy, CANiK Smart ve CANiK App markları da ürün ve hizmetleriyle katılımcılarla buluştu.

SYS Dış Ticaret Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de, 6-8 Eylül’de düzenlenen ADEX 2022’ye katılımlarıyla ilgili şunları söyledi: “Bu fuarda yerimizi alarak ülkemizi başarıyla temsil ettik. Türk savunma sanayii ile ileri teknoloji hakkında bilgi alışverişinde bulunduk ve iş birliği fırsatlarını değerlendirdik.”

SYS İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürü Gençay Gençer ise Polonya’nın Kielce kentinde, 6-9 Eylül arasında düzenlenen MSPO 2022 ile ilgili şunları kaydetti: “Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Polonya Savunma Bakanı Mariusz Blaszczak birlikte standımızı ziyaret etti. Ayrıca fuar kapsamında 20’den fazla ülkenin askeri ataşesini standımızda ağırlama fırsatı bulduk.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.