Ana Sayfa Haberler SYS, Avrupa Operasyonlarını CANiK Europe ile Yürütecek

SYS, Avrupa Operasyonlarını CANiK Europe ile Yürütecek

Samsun Yurt Savunma (SYS), yurt dışı yapılanmasında, ABD’nin ardından Avrupa operasyonlarına yönelik de yeni bir dönem başlattı. SYS’den 6 Mart’ta yapılan açıklamada, CANiK’in Avrupa’daki satış, pazarlama faaliyetleri ve satış sonrası hizmetlerini daha etkili yürütmek üzere konumlandırılan CANiK Europe’un, operasyonlarına Enforce Tac ve IWA OutdoorClassics fuarları ile başladığı bildirildi. Fransa merkezli yeni şirketi CANiK Europe’u ilk kez Almanya’da düzenlenen fuarlarda tanıtan firma, öne çıkan 50’den fazla ürünlerini de Avrupalı dost ve müttefik ülkelerden katılımcıların ilgisine sundu.

CANiK TTI Combat, İlk Kez Avrupa’da
SYS, Almanya’nın Nürnberg kentinde 26-28 Şubat’ta düzenlenen Enforce Tac’te, CANiK M2 QCB, CANiK M2F ve CANiK M3’ün yer aldığı ağır makineli tüfek ailesini sergiledi. Ayrıca 30x113mm orta kalibre top sistemleri ve uzaktan komutalı silah kuleleri de ziyaretçilere tanıtıldı. Firma, 29 Şubat-3 Mart tarihleri ​​arasında bu kez Avrupa’nın en büyük atıcılık, avcılık ve outdoor fuarı olan ve bu yıl 50’ncisi gerçekleştirilen IWA OutdoorClassics’e katıldı. SYS standında, kısa süre önce ABD’de lansmanı yapılan CANiK TTI Combat ile ödüllü tabancalar, optikler, aksesuar ve askeri tekstil ürünleri sergilendi.

SYS Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral

“Avrupa İhracatına İvme Kazandıracağız”

SYS Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, firmanın Avrupa yapılanmasını yöneteceği yeni şirketleri CANiK Europe’un, Enforce Tac ile birlikte operasyona başladığını belirterek, “CANiK Europe ile birlikte tüm Avrupa Birliği ülkelerindeki çalışmalarımızı daha etkin bir şekilde yürüterek, CANiK’in Avrupa ihracatına büyük bir ivme kazandırmayı hedefliyoruz.” dedi. SYS’nin 2024 yılı planlı faaliyetlerinden Enforce Tac ve IWA OutdoorClassics fuarlarını da değerlendiren Aral şunları söyledi:

“Askeri ve kolluk kuvvetlerine özel olarak icra edilen Enforce Tac fuarına katılımcı sayısında bu yıl yaklaşık yüzde 30 artış oldu. Ukrayna-Rusya Savaşı’ndan dolayı artan savunma harcamalarının etkilerini de fuarlarda daha fazla hissettik. CANiK olarak önemli ön anlaşmalara imza attığımız bu fuarda, ürün satışlarının yanı sıra ülkemizin önde gelen platform üreticilerinin Avrupa’da yürüttüğü projeleri ile de yerimizi aldık. Bu yıl 50’nci yılını kutlayan büyük ve köklü bir organizasyon olan IWA OutdoorClassics’te de her zaman olduğu gibi görkemli bir şova imza attık. ABD’de geçtiğimiz aylarda lansmanını gerçekleştirdiğimiz yeni özel tasarım tabancamız CANiK TTI COMBAT’ın Avrupa lansmanını da burada yaptık.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.