Ana Sayfa Haberler SYS, Almanya’da Katıldığı Fuarlardan 20’nin Üzerinde Anlaşma ile Döndü

SYS, Almanya’da Katıldığı Fuarlardan 20’nin Üzerinde Anlaşma ile Döndü

Mart ayında, Almanya’da düzenlenen 2 ayrı fuara katılan ve başta CANiK olmak üzere çeşitli markalar altındaki ürünlerini sergileyen Samsun Yurt Savunma (SYS), bu fuarlardan 20’nin üzerinde anlaşma ile döndü. İlk olarak 1-2 Mart tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Kolluk Kuvvetleri, Güvenlik ve Taktiksel Çözümler Fuarı’na (Enforce Tac) katılan SYS, ardından 3-6 Mart tarihlerindeki Nurnberg Avcılık, Atıcılık ve Silah Fuarı’ında (IWA Outdoor Classics) boy gösterdi. Bu fuarlarda 12 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan firma, 50’si Avrupalı toplam 90 ateşli silah distribütörü ile görüşmeler yaptı.

2022 yılında 4 farklı kıtadaki 10’dan fazla savunma fuarına katılmayı planladıklarını söyleyen SYS Genel Müdürü C. Utku Aral, uluslararası arenada Türkiye’yi başarıyla temsil etmeye devam edeceklerini belirtti ve fuarla ilgili şu bilgileri verdi: “Yılın ilk fuarına Las Vegas’ta katıldık. Şimdi de Almanya’daki ‘Enforce Tac 2022’ ve ‘IWA 2022’ fuarlarında yerli ve milli marka olarak ülkemizi başarıyla temsil ettik. Bu fuarlardan özellikle Enforce Tac’te yerli ve milli uçaksavarımız CANiK M2 QCB 12,7 mm ağır makinalı tüfeğimizi büyük bir gururla sergiledik. Hem yeni tabancalarımızı hem de ateşli silah aksesuar ve outdoor markamız MECANIK ürünlerimizi vitrine çıkardık. CANiK’in titiz bir Ar-Ge çalışması sonucu tasarladığı yeni yarış tabancası da sportif atıcılara daha iyi bir atış deneyimi sunan özellikleriyle tüm ilgiyi üzerine topladı. Optik nişangâhlar, taktik fenerler, balistik koruyucu ürünler, tekstil ürünleri ve taktik bıçaklar gibi ürünler de fuarda sektör temsilcileri ve meraklılarla buluştu. Her iki fuarda yüksek miktarda satış, ön anlaşma ve teklife imza attık… Katılımcılar ağırlıklı olarak Avrupa, Güney Amerika ve Afrika ülkelerinden geldiler. Çoğunlukla CANiK M2 QCB 12,7 mm ağır makinalı tüfek, tabanca ve aksesuar satışı gerçekleştirdik. Ekosistemimizde yer alan MECANIK, CANiK ACADEMY, Unidef ve Unirobotics için de önemli anlaşma ve ön anlaşmalar imzaladık.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.