Ana Sayfa Haberler SYS, CANiK Marka Tabancalarını ve MECANIK Marka Ürünlerini Almanya’da Tanıtacak

SYS, CANiK Marka Tabancalarını ve MECANIK Marka Ürünlerini Almanya’da Tanıtacak

Samsun Yurt Savunma, Almanya’nın Nuremberg şehrinde düzenlenen IWA Outdoor Classics fuarına katılacak. Firma, 3-6 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek fuarda CANiK marka yarışma tabancalarının yanında MECANIK markası altında ürettiği ateşli silah aksesuarlarını ve dış mekan aktivitesi (outdoor) ürünlerini sergileyecek.

CANiK’in son dönemde en çok öne çıkan modellerinden biri de SFx RIVAL model müsabaka tabancası
MECANIK markası altında üretilen optik nişangâhlardan MO2

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral, hafif silah sektörü açısından bu yılın 3. uluslararası fuarı olan IWA Outdoor Classics’de yer alacakları için oldukça heyecanlı olduklarını belirtti ve şunları söyledi: “Yeni yılı, ABD’de gerçekleştirilen SHOT Show Fuarı ile karşılamıştık. Ardından Enforce Tac ile gövde gösterimize devam ettik. Şimdi yine ayağımızı gazdan kesmeden, Enforce Tac’ın hemen ardından, Almanya’da yılın 3. global fuarını gerçekleştiriyoruz. Hedefimizi, 2022 yılında dünyanın dört kıtasında 10’dan fazla savunma fuarına katılım sağlamak olarak belirlemiştik. Çok şükür ki bu hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.”

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral

MECANIK markasının, Nisan 2021 tarihinde ve SYS çatısı altında faaliyete geçtiğini dile getiren C. Utku Aral, dünya markası olan CANiK’i, MECANIK ürünleriyle en iyi şekilde destekleyeceklerini ifade etti. “Silahlarımızın yanında aksesuar ve outdoor ürünlerimiz de fuarda hazır ve nazır olacak. MECANIK markası altında kendi üretimimiz olan optiklerden kılıflara, şarjörlerden yaylara kadar yayılan yüzlerce ürünümüz bulunuyor. MECANIK tekstil ürünleri, taktik ve outdoor alanlarında yeni ve farklı teknolojiler ile üretiliyor.” şeklinde konuşan Aral, MECANIK ürünlerinin rakiplerine göre daha inovatif olması ve doğrudan ihtiyaca yönelik olarak tasarlanmış olması sebebiyle sektörde önemli bir yer edineceğine inandığını da sözlerine ekledi.

MECANiK markası altında, ateşli silah aksesuarlarının yanı sıra çeşitli tekstil ürünleri de satışa sunuluyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.