Ana Sayfa Haberler SYS, CANiK M2 QCB Ağır Makineli Tüfeğin Farklı Sürümlerini SAHA EXPO’da Tanıtacak

SYS, CANiK M2 QCB Ağır Makineli Tüfeğin Farklı Sürümlerini SAHA EXPO’da Tanıtacak

Samsun Yurt Savunma (SYS), 10- 13 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek SAHA EXPO’da, CANiK M2 QCB uçaksavar ağır makineli tüfek başta olmak üzere ürünlerini ve markalarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Firmanın sergileyeceği ürünler arasında; CANiK M2 silahının diğer versiyonları ve CANiK marka tabancalar yer alacak. SYS, ayrıca, CANiK’in yanı sıra sahip olduğu markalardan; yeni kurduğu mağaza zinciri CANiK Store’u, eğitim faaliyetlerini yürüttüğü CANiK Academy’i, hafif silahlara yönelik akıllı elektronik ürünlere odaklanan CANiK Smart’ı ve CANiK APP uygulamasını tanıtacak. SYS’nin standında, iştiraki olan Unidef ve Unirobotics’in ürünleri de sergilenecek.

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral, fuar katılımları ile ilgili olarak, “CANiK markasıyla dünyanın 7’nci büyük hafif silah üreticisi konumunda bulunan SYS olarak 23 yılda yazdığımız örnek başarı hikayemizi, SAHA EXPO’da yansıtacağız. Köklü tecrübemiz ve yenilikçi yüzümüzle geliştirdiğimiz milli uçaksavarımız, CANiK Smart ve CANiK APP gibi inovatif ürünlerimizle fuarın vitrini olacağız. Fuar aracılığıyla ürünlerimizin ihracat yolculuğunu hızlandıracağız.” dedi.

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral

Aral, sözlerini şöyle sürdürdü: “En yeni inovatif ürünlerimizi fuarda sergilerken bu ürünlerin yeni versiyonlarına ilişkin yürüttüğümüz çalışmaları da fuarda aktaracağız. CANiK Smart ve CANiK APP, fuarda tanıtacağımız, eğitimlerin niteliğini artıran yeni, teknolojik ve inovatif ürünlerimizin başında geliyor. İştiraklerimiz Unidef ve Unirobotics’in ürünleri de standımızdaki yerini alacak. İlk kez IDEF’21’de sergilediğimiz milli uçaksavarımızla da fuarın vitrinine önemli bir değer kazandıracağız. Milli uçaksavarımızın başarılarla dolu üretim ve ihracat yolculuğunun bu fuar ile daha da hız kazanacağına inanıyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.