Ana Sayfa Haberler CANiK M2 QCB SEDEC Fuarında Yeni İhracat Başarıları Hedefliyor

CANiK M2 QCB SEDEC Fuarında Yeni İhracat Başarıları Hedefliyor

Fuarda CANiK M2 QCB ve hızlandırılmış versiyonu M2F sergilenecek.

Samsun Yurt Savunma’nın (SYS) dünyanın 69 ülkesine ihracat yapan global markası CANiK, 28-30 Haziran tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek SEDEC fuarına katılacak. CANiK, fuarda, güvenlik ve savunma sektörlerinde faaliyet gösteren sanayicilerin yanı sıra yaklaşık 40 ülkeden hükümet yetkilileri, karar vericiler, son kullanıcılar ve satın alma heyetleriyle buluşmayı ve ihracata yönelik yeni iş birliklerine imza atmaya hazırlanıyor. Fuarda CANiK M2 QCB 12,7 mm ağır makineli tüfek, METE serisi tabancalar ve ateşli silah aksesuarlarının yanı sıra CANiK M2 QCB’nin hızlandırılmış versiyonu M2F de sergilenecek. 

Uluslararası Arenada Büyük İlgi Görüyoruz

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral

Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan SYS Genel Müdürü C. Utku Aral, “CANiK ürünlerimizle Türkiye’nin savunma sanayisi alanında dünyaya açılan kapısı olma hedefiyle yolculuğumuza devam ediyoruz. Geçen yıl ihracatımızı yüzde 60 artırarak Türkiye’de en hızlı büyüyen üçüncü şirket olduk. Bu başarılara yenilerini eklemek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Ülkemiz ve sektörümüz için son derece önemli bir buluşma olarak gördüğümüz SEDEC fuarı da kendi evimizde ürünlerimizi dünyaya sunacağımız bir platform olacak. Fuarda ilk defa geçen yıl görücüye çıkardığımız yerli uçaksavarımız CANiK M2 QCB’yi de gururla sergileyeceğiz. Dünyada 69 ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerimizle uluslararası arenadaki pozitif algımızı daha da yaygınlaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.