Ana Sayfa Haberler SYS, CANiK Store’un İkinci Şubesini, Ankara Tandoğan’da Açtı

SYS, CANiK Store’un İkinci Şubesini, Ankara Tandoğan’da Açtı

Samsun Yurt Savunma (SYS), ateşli silah tutkunlarının aradıkları her şeyi tek çatı altında bulabilecekleri bir mağazalar zinciri olan CANiK Store’un ikinci şubesi, 24 Ağustos’ta, Ankara Tandoğan’da faaliyete geçti.

CANiK Store markası altında, hem fiziki hem de çevrim içi mağazalar yer alıyor. Bu mağazalarda; tabancadan aksesuara, optik nişangahtan taktik kıyafete kadar 600’ün üzerinde farklı ürün yer alıyor.

CANiK Store’un fiziki mağazaları, kullanıcıların, alışveriş yapabilecekleri bir yer olmanın ötesinde, aynı zamanda silahları, aksesuarları ve kıyafetleri tecrübe edebilecekleri birer deneyim merkez şeklinde faaliyet gösteriyor. Yakın zamanda hayata geçirilmesi planlanan çevrim içi mağazalar ise kullanıcıların bu ürünlerin tamamına internet üzerinden ulaşabilecekleri bir portal olarak tasarlandı. Hâlihazırda canikarms.com’un altında yer alan online mağaza, çok yakında canik-store.com’a aktarılacak.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.