Ana Sayfa Haberler SYS, CANiK TTI Combat’ı SHOT Show’da Görücüye Çıkardı

SYS, CANiK TTI Combat’ı SHOT Show’da Görücüye Çıkardı

Samsun Yurt Savunma’nın (SYS) amiral gemisi CANiK, 2024 yılına, özel tasarım silahı CANiK TTI Combat’ın lansmanıyla başladı. Taran Tactical Innovations (TTI) iş birliği ile üretilen CANiK TTI Combat, ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen ve alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan SHOT Show’da görücüye çıkardı. Bu yıl 46’ncısı düzenlenen etkinlikte gövde gösterisi yapan firma, CANiK TTI Combat ile Hollywood ünlülerinin de tercihi olmayı hedefliyor.

SYS Genel Müdürü Cahit Utku Aral

Hollywood Filmlerinde Kullanılacak

CANiK’in ateşli silah ailesindeki bir sonraki evrimi olarak duyurduğu CANiK TTI Combat, Hollywood oyuncularının atış eğitmeni ve dünyanın en ünlü silah tasarımcıları arasında gösterilen Taran Butler ile ortak geliştirildi. SYS Genel Müdürü Cahit Utku Aral, “2 yıl süren ve heyecanla beklediğimiz bir projeyi hayata geçirdik. Taran Butler ve TTI ekibi ile iş birliği yaparak geliştirdiğimiz CANiK TTI Combat ile özel tasarım tabancalar pazarında üst segmentte yer alan bir markanın performansını, üstün teknoloji, kalite ve yüksek üretim kapasitemizle bir araya getirdik. TTI markasının Hollywood projelerindeki saygın konumu sayesinde CANiK ürünlerinin Hollywood projelerinde daha fazla yer almasını sağlayarak, ürünlerimizin kanıtlanmış kalitesini daha geniş kitlelere tanıtacağız.” dedi.

Yeni Ürünler Tanıtıldı

CANiK, fuarda CANiK TTI Combat’ın yanı sıra ödüllü ürünlerini de sergiledi. Ateşli silah aksesuarlarının önde gelen markası MECANIK optiklerinin en yeni üyesi MECANIK MO3 de fuarda tanıtılan ürünler arasında yer aldı. Fuar hakkında da değerlendirme yapan Aral şunları söyledi: “Dünya silah endüstrisinin nabzını tutan ABD’ye, dünya genelinde en fazla ihracat yapan üç firmadan biri olarak gitmekten gurur duyuyoruz. ABD’deki yatırımlarımız ve her yıl ödülleri topladığımız ürünlerimizle sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Ateşli silah endüstrisinin en büyük etkinliklerinden biri olan SHOT Show’da, CANiK olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.