Ana Sayfa Haberler SYS, İlk Kez Katıldığı MILIPOL’den Yeni Siparişlerle Döndü

SYS, İlk Kez Katıldığı MILIPOL’den Yeni Siparişlerle Döndü

Samsun Yurt Savunma (SYS), amiral gemisi CANiK ile Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen Uluslararası Güvenlik Fuarı MILIPOL 2023’e ilk kez katıldı. Avrupa’nın savunma ve havacılık sektörüne ilişkin en büyük fuarlarından biri olan MILIPOL 2023’te çoğunluğu Afrika ve Avrupa bölgesinden 20’den fazla ülkeyle temasa geçen SYS, 2024 yılı için yeni siparişler de aldı.

“En İyisi Olmaya Devam Edeceğiz”

14 – 17 Kasım tarihleri arasında düzenlenen fuarda SYS, son teknoloji ürünlerini sergiledi. SYS Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, “Türkiye savunma sanayisinin dünya çapında büyüleyici yükselişine tanıklık ediyoruz. Gerek bilgi birikimimiz, gerek insan kaynağımız, gerekse ihracat başarılarımızla dünya savunma sanayisinde payımızı arttırıyoruz. SYS olarak kendi alanımızda da Türkiye’nin bu başarısında pay sahibi olduğumuzu düşünüyoruz. Hafif silahlara yönelik askeri ve kolluk kuvvetlerinin katıldığı Avrupa ana karasındaki en büyük fuarlarından biri olan MILIPOL 2023’te de oldukça yoğun bir süreç yaşadık. Başta Paris Büyükelçimiz Yunus Demirer olmak üzere 7 ülkenin askeri ataşesini standımızda ağırladık. Ürünlerimiz, global çapta en iyileri ile rekabet ediyor. Kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Önümüzdeki süreçte de biz daha iyisini yapana kadar en iyisi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

MILIPOL Hakkında

MILIPOL Paris, savunma, emniyet ve güvenlik alanlarında hizmet veren tüm sektörleri bir araya getiriyor. Her iki yılda bir düzenlenen bu önemli organizasyon bünyesinde, bilgi ve iletişim sistemleri, data koruma, sivil savunma, anti terörizm, özel kuvvetler, çevre güvenliği, taşıma güvenliği, liman ve havaalanı güvenliği, sınır güvenliği, KBRN, organize suçlarla mücadele konularında hizmet veren 1000’den fazla katılımcıyı barındırıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.