Ana Sayfa Haberler SYS, Indo Defence’de Temaslarıyla Öne Çıktı

SYS, Indo Defence’de Temaslarıyla Öne Çıktı

Samsun Yurt Savunma 8SYS), CANiK markası ile katıldığı ve 2-5 Kasım tarihlerinde Endonezya’da gerçekleştirilen Indo Defence fuarında, çok sayıda ülkeden heyetleri ağırladı. Bunların arasında ev sahibi ülke Endonezya’nın yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri, Filipinler, Malezya, Suudi Arabistan, Tayland ve diğer Orta Doğu ve Afrika ülkeleri de yer aldı. Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir de SYS standını ziyaret etti.

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral, ziyaretlerle ilgili şunları söyledi: “Bu ziyaretler, ileriki dönemlerde gerçekleşecek savunma sanayisine yönelik ihalelerde bize yeni fırsatlar sunmuş oldu. Her biri dünyadaki rakiplerinden fiyat-performans bazında önde olan ürünlerimiz de yoğun bir ilgiyle karşılandı. Amacımız sürdürdüğümüz bu başarı grafiğimizi, yeni ürünlerimizle ve yeni işbirlikleri ile daha yukarılara çıkarmak.”

Samsun Yurt Savunma Genel Müdürü C. Utku Aral

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.