Ana Sayfa Haberler SYS, Milli Ürünleriyle Enforce Tac ve IWA’da Olacak

SYS, Milli Ürünleriyle Enforce Tac ve IWA’da Olacak

Dünyanın önde gelen hafif ve orta kalibre silah üreticisi Samsun Yurt Savunma (SYS), amiral gemisi CANiK ile Almanya çıkarması yapıyor. SYS, milli uçaksavar ailesinin üç jenerasyonu M2QCB, M2F ve M3’ü Almanya’da düzenlenecek olan Enforce Tac ve IWA OutdoorClassisc’te ilk kez bir arada sergileyecek. Ayrıca Hollywood’a özel olarak üretilen, lansmanı ABD’de yapılan CANiK TTI Combat da IWA OutdoorClassics kapsamında Avrupalılarla buluşacak.  

SYS ilk olarak 26-28 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Nürnberg kentinde gerçekleştirilecek Enforce Tac Savunma ve Güvenlik Ekipmanları Fuarı’na katılacak. Hemen ardından ise yine aynı şehirde 29 Şubat-3 Mart tarihlerinde düzenlenecek IWA OutdoorClassics’te ürün ve kabiliyetlerini sergileyecek. SYS, kolluk kuvvetleri ve silahlı kuvvetlere yönelik düzenlenen Enforce Tac’te, milli uçaksavar CANiK M2 QCB’nin yanı sıra CANiK M2F ve CANiK M3’ün yer aldığı ağır makineli tüfek ailesini bir arada tanıtacak. Ayrıca orta kalibre top sistemleri alanındaki yeni ürünler de fuarda ziyaretçilerin ilgisine sunulacak. Firma, Avrupa’nın en büyük atıcılık, avcılık ve outdoor fuarı olan IWA OutdoorClassics 2024’te ise Hollywood için özel olarak üretilen CANiK TTI Combat ile ödüllü tabancalar, optikler, aksesuar ve askeri tekstil ürünleriyle yer alacak.

SYS Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral

CANiK Europe ile Avrupa’da Yeni Ortaklıklar

SYS Yönetim Kurulu Üyesi Didem Aral, ihracat başarılarına yenilerini eklemek için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Aral, “Enforce Tac ve IWA OutdoorClassisc kapsamında 50’nin üzerinde ürünümüzü Avrupalı paydaşlarımız için sergileyeceğiz. SYS olarak sadece B2G değil, aynı zamanda da B2B ve B2C’de de geleceğin teknolojilerini üreten bir şirket olarak sektöre yön veren olmayı sürdürürken, 2024 ihracat hedeflerimiz için de emin adımlar ile ilerliyoruz. 2024 yılında CANiK Europe şirketimizin Fransa merkezli olarak kurulması ile Avrupa pazarında yeni iş ortaklıkları kuracağız ve ABD pazarında olduğu gibi bu pazarda da tüm satışlarımızı bundan sonra kendi organizasyonumuz üzerinden yapacağız.” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.