Ana Sayfa Haberler SYS Yönetim Kurulu Başkanı H. Zafer Aral: “Yeni Yüzyılda da Aşkla, Heyecanla ve Gururla Üreteceğiz”

SYS Yönetim Kurulu Başkanı H. Zafer Aral: “Yeni Yüzyılda da Aşkla, Heyecanla ve Gururla Üreteceğiz”

Samsun Yurt Savunma (SYS) Yönetim Kurulu Başkanı H. Zafer Aral, Cumhuriyet’in 100. yılına özel olarak yaptığı yazılı açıklamada, “Dünyaya meydan okuyan sektörümüz, ülkemiz yeni yüzyılına hazırlanırken daha güçlü bir Türkiye’nin oluşumuna katkı sunacaktır. SYS olarak bizler de bu önemli dönüm noktasında yeni yatırımlarımız ile büyümemizi sürdüreceğiz. Cumhuriyet’in yeni yüzyılında da aşkla, heyecanla ve gururla yeni yatırımlar yapmayı ve üretmeyi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı. 

Dünyanın dört bir tarafındaki dost ve müttefik ülkelere tabanca, uçaksavar, orta kalibre top ve uzaktan komutalı silah sistemi (UKSS) ihraç eden SYS, CANiK ve diğer grup şirketleri ile yeni yüzyılda da Türkiye’nin gururu olmaya devam etmeyi amaçlıyor. Aral, “Milletimizin hürriyet ve istikbali uğruna verdiği varoluş mücadelesinin, muazzam bir zaferle sonuçlanması ile birlikte 29 Ekim 1923’te ilan edilen Cumhuriyetimizin 100’üncü yıldönümü hepimize kutlu olsun. Bizim bu heyecanı ve gururu yaşamamıza vesile olan, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu uğurda mücadele veren tüm gazi ve şehitlerimizi şükran ve rahmetle anıyoruz. Bir asrı geride bırakan Türkiye Cumhuriyeti’nin, gelecek yüzyılda da ortak değerlerimiz ışığında toplumu birleştirici gücü ile daha büyük başarılara imza atacağına tüm kalbimle inanıyorum” dedi.

Küresel Sahnede Global Bir Marka

SYS’nin de 25. yıl dönümünü kutladığına dikkat çeken Aral, “Küresel sahnede global marka olma vizyonumuz doğrultusunda, ateşli silahlar ve savunma alanında geleceğin ürünlerini, hizmetlerini ve çözümlerini tasarlıyor, geliştiriyor, üretiyor ve yetenekli insan kaynağına yatırım yaparak yüksek verimliliğe sahip akıllı süreçleri hayata geçirme misyonumuzla yolumuza devam ediyoruz. Cumhuriyetin ilk yıllarında yapılan yatırımların temelini oluşturduğu savunma sanayimiz, son 25 yılda, Atatürk’ün yerli ve milli hayalini gerçekleştirerek dünyaya meydan okuyan bir güç haline geldi.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.