Ana Sayfa Özel Haberler SYS’den Cumhuriyetin 100’üncü Yılına Özel Seri: CANiK TP9 Elite Combat 1923

SYS’den Cumhuriyetin 100’üncü Yılına Özel Seri: CANiK TP9 Elite Combat 1923

Samsun Yurt Savunma (SYS), Cumhuriyetin 100’üncü yılını, ürettiği özel seri tabanca ile kutluyor. Yalnızca 1923 adet üretilen TP9 Elite Combat 1923, taşıdığı semboller ve izlerle Cumhuriyet’e saygı duruşu niteliği taşırken, SYS’nin Cumhuriyet’in ikinci yüzyılında ulaşacağı başarıların habercisi olarak koleksiyonlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Tabancanın gövdesi ve kutusunda, Türk bayrağını temsilen kırmızı ve beyaz renkler, Atatürk’ün silüeti ve Gençliğe Hitabesi gibi değerler yer alıyor.

SYS, amiral gemisi CANiK markasıyla Cumhuriyet’in 100’üncü yılı için CANiK TP9 Elite Combat 1923’ü tasarladı. Yalnızca 1923 adet üretilen tabancanın gövdesi ve kutusunda, Türk Bayrağını temsilen kırmızı ve beyaz renkler, Atatürk’ün silüeti ve Gençliğe Hitabesi kullanıldı. Yalnızca 1923 adetlik sınırlı sayıda üretilen seri, tasarımı ve özellikleriyle SYS’nin Cumhuriyet döneminin sonraki 100 yılında da ulaşacağı başarıların bir habercisi olarak öne çıkıyor.

“Mirasımızı Geleceğe Aktaracağız”

SYS Yönetim Kurulu Başkanı H. Zafer Aral, “Cumhuriyetimize saygı duruşu olarak gördüğümüz çok değerli bir koleksiyonu ülkemize armağan ettiğimiz için mutluyuz. 1923 adet üretilen TP9 Elite Combat 1923 ile Cumhuriyet sevdalısı bir şirket olarak mirasımızı gelecek nesillere aktarmayı sürdüreceğimizi bir kez daha vurguluyoruz. Türk bayrağımızı dünyanın dört bir kıtasına taşımaya devam ediyoruz.” dedi.

Cumhuriyet rejiminin 100’üncü yılında, SYS’nin de 25’inci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşadıklarını vurgulayan Aral, “Cumhuriyetin ilk yıllarında yapılan yatırımların temelini oluşturduğu savunma ve havacılık sanayimiz, son 25 yılda, Atatürk’ün yerli ve milli hayalini gerçekleştirerek dünyaya meydan okuyan bir güç haline geldi. SYS grup şirketleri olarak bizler de bu önemli dönüm noktasında, başta CANiK markamız ve yeni yatırımlarımızla büyümemizi sürdüreceğiz. TP9 Elite Combat 1923 ile Cumhuriyet’in yeni yüzyılında da aşkla, heyecanla ve gururla üreteceğimizi yineliyoruz.” diye konuştu.

ZAFER ARAL
SYS Yönetim Kurulu Başkanı H. Zafer Aral: “CANiK TP9 Elite Combat 1923, Cumhuriyetimize saygı duruşu olarak gördüğümüz çok özel bir ürün. Cumhuriyet sevdalısı bir şirket olarak mirasımızı gelecek nesillere aktaracağız.”
SYS Genel Müdürü Cahit Utku Aral: “Cumhuriyetimizin 100 yıllık yolculuğunda sürdürülen mücadeleler ve elde edilen başarılar, bizim bugünlere ulaşmamızın temelini oluşturuyor.”

Başarılarımız Global Alanda Sürüyor

TP9 Elite Combat 1923, genç ve modern cumhuriyet döneminin 100’üncü yılına saygı duruşunu temsil ediyor. SYS Genel Müdürü Cahit Utku Aral, Türkiye’nin savunma ve havacılık sanayisindeki başarılarını global alanda da sürdürdüğünü belirterek, şunları söyledi: “Bugün Türkiye, ABD ve İngiltere’deki tesislerimizde, dünyadaki en büyüklerden biri olarak orta kalibre top ve silah sistemlerimizin ihracatını gerçekleştiriyoruz. Cumhuriyetimizin 100 yıllık yolculuğunda sürdürülen mücadeleler ve elde edilen başarılar, bizim bugünlere ulaşmamızın temelini oluşturuyor.”

CANiK TP9 Elite Combat 1923 Teknik Özellikleri

Toplam uzunluk                               : 185 mm

Namlu uzunluğu              : 106,5 mm

Yükseklik                             : 151 mm

Genişlik                                : 35 mm

Şarjör kapasitesi              : 15-18

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.