Ana Sayfa Haberler SYS’nin ABD’de Ödül Alan Tabancalarına CANiK SFx RIVAL da Katıldı

SYS’nin ABD’de Ödül Alan Tabancalarına CANiK SFx RIVAL da Katıldı

CANiK marka ürünleriyle dünyadan ABD’ye tabanca ihraç eden firmalar arasında 3. sırada yer alan Samsun Yurt Savunma (SYS), ICA’da (The Industry Choice Awards / Endüstrinin Seçimleri Ödülleri), 4. kez ödül alma başarısı gösterdi. CANiK SFx RIVAL müsabaka tabancasıyla ICA 2022’de Yılın Tabancası Ödülü’nü alan firma, gelişmeyi, 30 Haziran’da yayınladığı basın bülteniyle duyurdu.

SYS, aynı ödülü; 2017’de TP9 SFx, 2019’da TP9 ELITE COMBAT ve 2020’de TP9 ELITE SC modeliyle almıştı. SYS Genel Müdürü C. Utku Aral, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “CANiK markamız, Türkiye’den global pazarlara doğru büyürken, elde ettiği prestijli ödüllerle hem kalitesini dünya çapında tescilliyor hem de bilinirliğini daha da artırıyor. Köklü geçmişimiz ve yenilikçi yüzümüzün bir yansıması olan ürünlerimizle sadece şirketimizin değil Türk savunma sanayinin vitrinine de nitelikli bir değer kazandırıyoruz. Uzman ekibimizin uzun soluklu bir çalışmayla tasarladığı ürünlerimizle, kullanıcılara daha iyi bir atış deneyimi sunuyoruz. ABD’de elde ettiğimiz bu prestijli ödülü, silah dünyasının en zorlu pazarında sürdürdüğümüz başarının temsili olarak görüyoruz. Aldığımız bu ödülle Amerika’daki pazar payımızı artırırken, Ar-Ge ve inovasyonda ulaştığımız son noktayı dünyada temsil etmeyi sürdüreceğiz.”

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral

ICA, dünyanın en büyük pazarı ABD’de düzenlenen ve ateşli silahlar, ateşli silah aksesuarları ve mühimmatların değerlendirildiği bir etkinlik. Hiçbir firmanın üye ya da sponsor olarak kabul edilmediği bu organizasyon, tabancalarla ilgili değerlendirmeleri, çoğu zaman firmaların haberi olmadan yapıyor. Jüri, bir mağazadan değerlendireceği silahı ya da aksesuarı satın alıyor, değerlendiriyor ve sonucu açıklıyor. Ateşli silahlar pazarındaki; asker, polis ve sivil kullanıcıların yanı sıra silah mağazalarında da üyelerin yer aldığı jüri, ürünlerin performansıyla birlikte, distribütörlerin memnuniyetini ve ürününün satış sonrası desteğini de değerlendirmesine dahil ediyor.

 196 Toplam Görüntüleme,  6 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.