Ana Sayfa Tanıtıcı Makale Tanıtıcı Makale: Nero Endüstri’den Özel İhtiyaçlara Yönelik Yenilikçi Çözümler

Tanıtıcı Makale: Nero Endüstri’den Özel İhtiyaçlara Yönelik Yenilikçi Çözümler

Nero Endüstri, yardımcı güç üniteleri ve akıllı elektronik güç teçhizatı, yangın bastırma sistemleri ve KBRN filtrasyon sistemleri konusunda uzmanlaşmış, savunma ve havacılık sektöründe faaliyet gösteren bir özel şirkettir. 2009 yılında kurulmuş olan şirketin, merkezi İstanbul’da olup Ankara’da da bir fabrikası bulunmaktadır. Nero Endüstri, hem araştırma-geliştirme hem de üretim faaliyetleri yürütmektedir. Ayrıca ISO 9001, ISO 14001 ve NATO Askeri Güvenlik belgelerine sahiptir.

 

Geniş Ürün Yelpazesi

Nero Endüstri’nin güç üniteleri grubunda, şu ürünler yer alıyor:

  • Jeneratör sistemleri (400 Hz AC jeneratör, 5 kW – 400 kW 50 Hz AC jeneratör, 5 kW – 400 kW PTO, APU, Araç Alternatör Entegrasyonu) ve
  • Görev kritik ekipmana kesintisiz güç kaynağı sağlamaya yönelik, askeri elektrik tesisatı ve eksiksiz platform otomasyon sistemlerine sahip, AC/DC dönüştürücüleri olan güç dağıtım sistemleri.

Nero Endüstri’nin yangın bastırma sistemleri, yine Nero Endüstri tarafından geliştirilmiş olan algılama dedektörleri sayesinde, patlamaları ve yangınları, neredeyse sıfır yanlış alarm oranı ile tespit edebilen, son teknoloji ürünü bir sistemdir. Patlamaları ve yangınları, en fazla 250 milisaniye içinde bastıran sistem, yangınları, sadece mürettebat bölmelerinde değil, aynı zamanda mühimmat ve motor bölmelerinde de bastırabilir.

Yangın bastırma sistemlerinin yanı sıra 360 derecelik yangın koruması sağlamak için, aracın dışı ve lastikleri için benzersiz bir yangın söndürme çözümü de Nero Endüstri tarafından geliştirildi.

Nero Endüstri’nin yangın söndürme ve bastırma sistemleri (kontrol üniteleri, yangın söndürme boruları, sensörler ve valflerden oluşur.), NBC filtrasyon sistemleri (sensörler, aktif karbon ve HEPA filtre, kontrol ünitesi, uyarı sistemi, maskeden oluşur.) ve kablo makaraları (manuel ve otomatik olarak sarılmış) sistem çözümleri, hava ve kara taşıtlarına uygulanabilir.

Nero Endüstri, inovasyona odaklanan, yenilikçi ve dinamik Ar-Ge mühendisleriyle deneyimli ekip yöneticilerine sahip. Firmanın Ar-Ge faaliyetleri, 2017’de de sürekli yeniliğe odaklanarak hızlı bir şekilde devam ediyor. Türkiye’nin 334’üncü Ar-Ge merkezi olan Nero Endüstri, araştırma-geliştirmeden satış ve servise tüm alanlarda, her zaman müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefler, azami performans ve kaliteye, her zaman yüksek öncelik verir. Özellikle müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda, kritik noktalarda, teknik destek ve dokümantasyon desteği sağlar. Nero Endüstri, ilerici sistem çözümleri ile hızlı reaksiyonlar vererek mükemmel sonuçlar elde etmeyi amaçlar.

 

Tanıtıcı makalenin, dergimizde yayımlanan haline ulaşmak için:

https://www.savunmahaber.com/wp-content/uploads/2017/07/186_187_144-idef2017-NERO-tr.pdf

 1,546 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.