Ana Sayfa Haberler TARGET’ın 2020 Yılı Tanıtım Planları, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisinde Ele Alındı

TARGET’ın 2020 Yılı Tanıtım Planları, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisinde Ele Alındı

TARGET Grup (TARGET) yöneticilerinin, 4 Aralık’taki, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaretinde, firmanın gelecek dönem tanıtım planları konuşuldu.

Ziyarette bulunan TARGET yöneticileri; Genel Müdür Serhat Paker, Pazarlama ve Satış Direktörü Yaşar Ercan ve Pazarlama ve Satış Müdür Yardımcısı Seyfettin Sünger oldu. MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar ile görüşen TARGET yöneticileri, derginin yeni ofisi için hayırlı olsun dileklerini iletti. Derginin, firmanın tanıtımına sunduğu katkılardan dolayı teşekkürlerini ileten TARGET yöneticileri ile firmanın gelecek dönemdeki hedef ve planları ile 2020 yılı için yapılacak tanıtım faaliyetleri konuşuldu.

TARGET, dünyanın önde gelen firmaları ile 30 yıldır “ürün bazlı” olan ilişki ve gayretlerini, savunma sektörünün son 10 yıldır hızla gelişen teknolojik seviyelerine bağlı olarak, “müşteri bazlı” faaliyetlere dönüştürmeyi başardı. Firma, her iki dönemde de etik, teknik ve farklı olan deneyimli kadrosuyla, sektörün yerlileşme sürecine katkıda bulunmayı sürdürüyor.

 1,458 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.