Ana Sayfa Haberler TCG PREVEZE (S-353) Denizaltısı, Arnavutluk’u Ziyaret Etti

TCG PREVEZE (S-353) Denizaltısı, Arnavutluk’u Ziyaret Etti

TCG PREVEZE (S-353) denizaltısı, Türkiye, Arnavutluk ikili askeri ilişkileri ve iş birliğinin geliştirilmesi maksadıyla, 22-25 Mart tarihleri arasında Arnavutluk’un Durres Limanı’nı ziyaret etti.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, 26 Mart’ta, İnternet sitesinden yaptığı açıklamada, 5-16 Mart tarihleri arasında Orta Akdeniz’de icra edilen DYNAMIC MANTA-18 tatbikatı sonrasında gerçekleştirilen ziyarete, Arnavutluk askeri ve mülki makamları tarafından yoğun ilgi gösterildiği bildirildi.

TCG PREVEZE, Arnavutluk Savunma Bakanı Yardımcısı Petro Koçi, Arnavutluk Genelkurmay Başkanı Tuğgeneral Bardhly Kollçaku, Deniz Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Ylber Dogyani, Kara Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral Nazmi Cahani, Hava Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral Vladimir Avdia, Durres Valisi, Vlore Valisi ve Türkiye Cumhuriyeti Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük tarafından ziyaret edildi.

 1,503 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.