Ana Sayfa Haberler TEI Geleneği Bozmadı: 37. Kuruluş Yılında da Yeni Doğan Bebekleri Unutmadı

TEI Geleneği Bozmadı: 37. Kuruluş Yılında da Yeni Doğan Bebekleri Unutmadı

Kuruluşunun 37. yılını kutlayan TEI, bununla ilgili olarak aşağıdaki basın bültenini yayınladı:

“Kuruluşunun ardından geçen 37 senede tüm faaliyet alanlarındaki başarılı çalışmalarıyla ülkemizin havacılık motorlarındaki lider şirketi TEI, gelenekselleştirdiği üzere, doğum günü olan 25 Ocak’ta, sevincini, Eskişehir’de aynı gün hayata gözlerini açan bebeklerle paylaşarak ailelerine hediyeler verdi.

Türk Kızılayı Eskişehir Şubesine yapılan bağışla hazırlanan sevgi bohçaları, Eskişehir Şehir Hastanesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde doğum yapan annelere hediye edildi.

Günün anısına bir açıklama yapan TEI Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mahmut F. Akşit, ‘Geride bıraktığımız 37 yılda özellikle özgün motor projelerimizle beraber elde ettiğimiz başarılarımızın arkasındaki büyük katkıları için tüm değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Gücün Kaynağı olan TEI ailesiyle birlikte nice başarılar temenni ediyorum.’ dedi.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.