Ana Sayfa Haberler TEI, 38 Yaşına, Milli Motorları Gökyüzü ile Buluşturma Hedefi ile Girdi

TEI, 38 Yaşına, Milli Motorları Gökyüzü ile Buluşturma Hedefi ile Girdi

TUSAŞ, General Electric (GE), Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) ve Türk Hava Kurumu (THK) ortaklığında, 25 Ocak 1985’te anonim şirket olarak kurulan TEI, 38 yaşını kutluyor. Firma, kuruluş yıl dönümü nedeniyle 23 Ocak’tan itibaren bir dizi etkinlik düzenledi. TEI Eskişehir Yerleşkesinde düzenlenen “Güce İmza Atıyoruz” etkinliğinde Genel Müdür Prof. Dr. Mahmut F. Akşit ile birlikte tüm TEI çalışanları, şirketin 38’inci yılı anısına hazırlanan imza kartonunu imzaladı.

Ayrıca, TEI, önceki yıllarda olduğu gibi, kuruluş haftasında hayata gözlerini açan bebeklerin ailelerine hediyeler verdi. Türk Kızılay Eskişehir Şubesine yapılan bağışla hazırlanan sevgi bohçaları, Eskişehir Şehir Hastanesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde doğum yapan annelere hediye edildi.

TEI Genel Müdürü Prof. Dr. Mahmut F. Akşit, kuruluş yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajında “Şirketimiz, devletimizin vizyonu doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edecek, millî motorlarımızı birer birer göklerle buluşturacağız.” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.