Ana Sayfa Haberler TEI, 39’uncu Kuruluş Yılında da Yeni Doğan Bebekleri Unutmadı

TEI, 39’uncu Kuruluş Yılında da Yeni Doğan Bebekleri Unutmadı

Kuruluşunun 39’uncu yılını kutlayan TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. (TEI) tarafından, gelenekselleştirildiği üzere, kuruluş yıl dönümü haftasında hayata gözlerini açan bebeklerin ailelerine çeşitli hediyeler verildi.

TEI’den 26 Ocak’ta yapılan yazılı açıklamada, Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Öztürk, “Ülkemizin geleceğine yön verecek çalışmalarımızda emeği bulunan tüm arkadaşlarımızı candan tebrik ediyor, başarılarla dolu nice 39 yıllar diliyorum.” ifadelerini kullandı. TEI Genel Müdürü Prof. Dr. Mahmut F. Akşit ise “39 yıl önce başladığımız bu yolculuğumuza, dünya çapında bir uçak motoru şirketi olarak devam ediyoruz. Ülkemize kazandırdığımız yerli ve millî motorlarımız, TEI çalışanlarının eseridir.” dedi.

TEI tarafından Türk Kızılay Eskişehir Şubesine yapılan bağışla hazırlanan sevgi bohçaları, Eskişehir Şehir Hastanesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi ve Eskişehir L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda doğum yapan annelere hediye edildi. Kutlamalar kapsamında TEI Eskişehir Yerleşkesinde düzenlenen “39 Yılı 1 Kelime ile Anlat” etkinliğinde Öztürk, Akşit ve TEI Yönetim Kurulu Üyeleri; TEI çalışanlarıyla beraber, şirketin 39’uncu yılı anısına hazırlanan panoya izlerini bıraktılar.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.