Ana Sayfa Haberler TEI, ABD Donanmasının Motorlarının Bakımını Yapacak

TEI, ABD Donanmasının Motorlarının Bakımını Yapacak

TEI, ABD donanmasının LM2500 denizcilik gaz türbinlerinin depo seviyesi bakım ve revizyonlarını gerçekleştirecek. Firma, GE Marine ile 2023 yılında imzaladığı anlaşma ile LM2500 motorları için küresel bakım, onarım ve revizyon merkezi olmak için ilk adımı atmıştı. ABD Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, 2026 yılı Ekim ayına kadar sürecek anlaşma uyarınca TEI, LM2500 motorları için yapılacak bakımı, kendi tesislerinde gerçekleştirecek.

Tavan değeri 45,6 milyon dolar olan sözleşme ile TEI, yalnızca havacılık motorlarında değil, aynı zamanda havacılık motorları türevi gaz türbinleri bakım faaliyetleri için de küresel iddiasını göstermiş oldu. TF39 ve CF6-6 havacılık motorları türevi olan LM2500, çok sayıda küresel kullanıcısı ile dünyanın en çok tercih edilen denizcilik gaz türbinlerinden biri.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.