Ana Sayfa Haberler TEI, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül’ü Ağırladı

TEI, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül’ü Ağırladı

TEI, 27 Ekim’de yayımladığı basın bülteniyle, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül’ün TEI’nin Eskişehir’deki tesislerini ziyaret ettiğini duyurdu.

Bakan Gönül için düzenlenen bilgilendirme toplantısında, TEI Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Dörtkaşlı’nın açılış konuşmasını yapmasının ardından, TEI Genel Müdürü Dr. Mahmut Faruk Akşit tarafından, TEI’nin güncel projelerini içeren bir sunum gerçekleştirildi. Sunumu müteakip, karşılıklı verilen plaketlerle bilgilendirme toplantısı son buldu.

Daha sonra; Bakan Vecdi Gönül, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Savunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. İsmail Demir ve beraberlerindeki heyete yüksek teknoloji ürünlerinin imalatının gerçekleştiği fabrika alanı gezdirildi ve bilgi verildi. Program sonunda Bakan Vecdi Gönül çalışmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti TEI üst yönetimine iletti.

 1,135 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.