Ana Sayfa Haberler TEKNOFEST İstanbul’da Öne Çıkanlar

TEKNOFEST İstanbul’da Öne Çıkanlar

MSI Dergisi’nin 185’inci sayısında yayımlanan TEKNOFEST İstanbul’19 Özel Dosyası’nda yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Savunma Sanayii Başkanlığı standını ziyaret edenler, “Geçmişten Geleceğe Türk Savunma Sanayii Sergisi”ni inceleme fırsatı buldu.

 

SAHA İstanbul, TEKNOFEST İstanbul’a, 22 üye firması ile katıldı.

 

TEKNOFEST İstanbul’a katılan çocuklar, Teknopark İstanbul standında, Nuri Demirağ’ın Nu.D-36’sı ile sanal uçuş deneyimi yaşama fırsatı buldu.

 

İşbir, pek çok etkinlikte olduğu gibi, TEKNOFEST İstanbul’da da ana yüklenicilerin yanında yerini aldı.

 

Milli Muharip Uçak (MMU)’ın tam ölçekli maketi (mock-up), Türkiye’de ilk defa sergilendi.

 

Soldan sağa: BİTES Genel Müdür Yardımcısı Ebru Coşkun, Sempro Kurucusu Semiha Yaşar ve BİTES Genel Müdürü Uğur Coşkun.

 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Makine ve İnovasyon Topluluğu öğrencilerinden oluşan METU Formula Racing takımının, FNSS ana sponsorluğunda ürettiği araç da TEKNOFEST İstanbul’da sergilendi.

 

ANSYS’in Türkiye’deki tek Elite Channel partneri olan NUMESYS, gençlere verdiği desteği, TEKNOFEST İstanbul’da da sürdürdü. NUMESYS’nin ANSYS yazılımıyla destek sunduğu Altınbaş Üniversitesi EVA Team, festival kapsamında düzenlenen Robotaksi Binek – Otonom Araç Yarışması’nı, 3’üncü olarak tamamladı.

 

ONUK Taşıt Sanayii, TEKNOFEST İstanbul’da, kendi tasarımı ve üretimi olan spor arabaları sergiledi.

 

 

 1,388 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.