Ana Sayfa Haberler Teknopark İstanbul’un Yeni Genel Müdürü Muhammet Fatih Özsoy Oldu

Teknopark İstanbul’un Yeni Genel Müdürü Muhammet Fatih Özsoy Oldu

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve İstanbul Ticaret Odası (İTO) ortaklığındaki Teknopark İstanbul’da üst düzey bir atama gerçekleşti. ASELSAN’da Kurumsal Yönetim Müdürü olarak görev yapan Muhammet Fatih Özsoy, 25 Ekim itibarıyla Teknopark İstanbul Genel Müdürü olarak görevine başladı. Türkiye’nin teknoloji ve girişimcilik ekosisteminde, “Derin Teknoloji Merkezi” olarak yer alan Teknopark İstanbul, savunma ve havacılık sanayisi, siber güvenlik, enerji, yapay zeka, robotik sistemler ve biyoteknoloji gibi farklı odak alanlarda yerli ve yabancı firmalara ev sahipliği yapıyor. Teknopark İstanbul bünyesinde, 492 AR-GE firması, 9.653 AR-GE mühendisi ve 3.286 milli proje yer alıyor.

Üniversite eğitimini Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlayan Muhammet Fatih Özsoy, 2017 yılı itibariyle teknoloji ekosisteminde görev almaya başladı. 2017 yılında Bilişim Vadisi’nde genel müdürlük görevini yürüten Özsoy, 2018 yılından itibaren ASELSAN’da Kurumsal Yönetim Müdürü olarak görev yapıyordu.

MSI Dergisi olarak Muhammet Fatih Özsoy’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.