Ana Sayfa Advertorial Teledyne FLIR’den, ITAR Kısıtlamasına Tabi Olmayan Yeni Nesil Ürünler: Neutrino SX8 ve Neutrino IS Serisi

Teledyne FLIR’den, ITAR Kısıtlamasına Tabi Olmayan Yeni Nesil Ürünler: Neutrino SX8 ve Neutrino IS Serisi

Daha hızlı görüntüleme için Yüksek Çalışma Sıcaklığı Odak Düzlemi Dizisi (High Operating Temperature Focal Plane Array / HOT FPA) Teknolojisi ve Çoklu Tümleşik Sürekli Yakınlaştırma (CZ) Lens seçenekleri ile Teledyne FLIR Neutrino® ürün ailesi; insanlı ve insansız uçakların faydalı yükleri, anti-dron sistemleri ve güvenlik, gözetleme ve hedefleme sistemleri için üstün bir performans sunuyor.

Teledyne Technologies Incorporated (New York Menkul Kıymetler Borsası: TDY) firmasına bağlı Teledyne FLIR; ticari, endüstriyel ve savunma sektörlerine yönelik sistem çözümleri geliştiren orijinal ekipman üreticileri (OEM) ve sistem entegratörlerinin kullanabileceği yeni ürünlerini duyurdu. Bu ürünler; boyut, ağırlık, güç ve maliyet (SWaP+C) kısıtları içinde üstün performans gösteren; HD MWIR görüntü gerektiren entegre çözümlere yönelik olarak Neutrino SX8 orta dalga boylu kızılötesi (MWIR) kamera modülünden ve Neutrino IS Serisi’nden 4 farklı modelden oluşuyor.

Neutrino LC CZF

Teledyne FLIR’in HOT FPA teknolojisine dayanan Neutrino SX8, uzun ömür, düşük güç tüketimi ve sessiz, düşük titreşimli çalışma gerektiren sağlamlaştırılmış ürünler için yüksek performanslı, 1280×1024 HD MWIR görüntüleri sunuyor. SX8 ve Neutrino IS serisi modeller, küçük gimballara, uçak gövdelerine, el cihazlarına, güvenlik kameralarına, hedef tespit cihazlarına ve varlık izleme (asset monitoring) uygulamalarına entegrasyon için idealdir.

Daha Kısa Ürün Geliştirme Süresi ve Daha Düşük Geliştirme Riski

Neutrino MWIR kamera portföyüne yapılan bu son eklemeler, rafta hazır ürünler olmaları ve hızlı bir şekilde teslim edilebilmeleri sayesinde kullanıcılarına, daha kısa pazara sunma süresi ve azaltılmış proje riski sağlamaya devam ediyor. Teledyne FLIR, ayrıca, bu ürünlerin kullanıcılarına, geliştirme ve tasarım döngüsü boyunca entegrasyon desteği ve uzmanlık için yüksek nitelikli teknik servis ekipleri de sağlıyor. Neutrino serisindeki tüm kameralar ve çözümler, ABD Ticaret Bakanlığı yetkisi kapsamında EAR 6A003.b.4.a olarak sınıflandırılmış olup Uluslararası Silah Ticareti Düzenlemelerine (ITAR) tabi değildir.

Neutrino SWaP SX8

Neutrino IS ürünleri, Neutrino SWaP Serisi kamera modülü (VGA veya SXGA) ile entegre Teledyne FLIR CZ lensi içeriyor. Neutrino LC kullanan dört modelin tamamı ve Neutrino SX8 kullanan iki model net ve uzun menzilli MWIR görüntüleme sağlıyor. Amaca yönelik olarak tasarlanmış, fabrikada entegre edilmiş CZ lensler ve MWIR kamera modülleri, diğer kamera veya lens tedarikçilerine kıyasla üstün bir performans ile maliyet, zamanlama ve risk avantajları sağlıyor.

Neutrino SWaP, Neutrino Performance ve Neutrino IS serisi dahil olmak üzere tüm Neutrino MWIR kamera modülleri ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.