Ana Sayfa Haberler TEOPS ve LYNRED’den, Türk Kullanıcılara Daha İyi Hizmet Vermek için İş Birliği

TEOPS ve LYNRED’den, Türk Kullanıcılara Daha İyi Hizmet Vermek için İş Birliği

TEOPS, LYNRED’in yetkili hizmet sağlayıcısı olabilmek için, çeşitli sertifikasyon ve kalite süreçlerinden geçti.

TEOPS, 7 Şubat itibarıyla LYNRED’in Türkiye’deki bakım, onarım ve kalibrasyon konularında yetkili hizmet sağlayıcısı oldu. Aralarında savunma ve havacılığın da yer aldığı bir dizi sektöre yönelik kızılötesi algılayıcı çözümleri sunan LYNRED, alanında, dünyanın lider şirketleri arasında bulunuyor. 2019 yılında, Sofradir ve ULIS’in birleşmesiyle iş hayatına başlayan LYNRED, kurucularından gelen 35 yılı aşkın bir tecrübeyle faaliyet gösteriyor.

LYNRED’in ürünleri, Türkiye’de, güvenlik güçlerinin kullandığı sistemlerde ve savunma firmalarının geliştirdiği sistemlerde kendilerine yer buluyor.

TEOPS’un, LYNRED’in Türkiye’deki bakım, onarım ve kalibrasyon konularında yetkili hizmet sağlayıcısı olması, Türk kullanıcılar için bir dizi avantajı da beraberinde getirecek. Bunların arasında, Türkiye’de yedek parça stoku tutulmasının katkısı ve gümrük formalitelerine ihtiyaç kalmayacak olması sayesinde tamir süresinin 8 aydan 1 aya düşmesi de yer alıyor. TEOPS ayrıca, TARGET A.Ş.den gelen 47 yıllık tecrübe ve birikimleri kullanarak, tüm süreçleri etkin bir şekilde yürütmeyi ve böylece kullanıcıların işini kolaylaştırmayı da hedefliyor.

TEOPS, LYNRED’in yetkili hizmet sağlayıcısı olabilmek için, çeşitli sertifikasyon ve kalite süreçlerinden geçti. Ayrıca LYNRED, TEOPS’u, bu süreçte birçok kez denetledi. TEOPS CEO’su Yaşar Ercan, bu süreçle ilgili şunları paylaşıyor:  “TEOPS, LYNRED’in Türkiye’deki ilk ve tek yetkili hizmet sağlayıcısı oldu. LYNRED’in, başka herhangi bir ülkede, TEOPS gibi tek yetkili olarak belirlediği başka bir firma yok. Bu durum, hem TEOPS’un kuruluşundan kısa bir süre sonra ulaştığı noktanın nedenini hem de TEOPS’un varlığının Türkiye’deki kullanıcılar için ne kadar önemli bir avantaj olduğunu gösteriyor. Zaten ana amacımız da vereceğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini daha da arttırmak olageldi.”

İlk aşamada, LYNRED’in ürünlerinden Türkiye’de kullanılanların yaklaşık yüzde 90’ı TEOPS’un hizmet kapsamında yer alıyor. Bu oranın, ilerleyen dönemde yüzde 100’e ulaşması planlanıyor.

İlk aşamada, LYNRED’in ürünlerinden Türkiye’de kullanılanların yaklaşık yüzde 90’ı TEOPS’un hizmet kapsamında yer alıyor. Bu oranın, ilerleyen dönemde yüzde 100’e ulaşması planlanıyor.

TEOPS’un hedefleri ise aslında çok daha ötesini kapsıyor. TEOPS CTO’su Göktuğ Gencehan Artan, gelecekle ilgili planlarını, “İlerleyen dönemde sadece hizmet kapsamını değil, sorumlu olduğumuz ülkeleri de arttırmayı planlıyoruz.” sözleriyle ifade ediyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.