Ana Sayfa Haberler TİMSAN, Geniş ve Güvenilir Ürün Ailesini, Elektrikli Araçlarla Destekliyor

TİMSAN, Geniş ve Güvenilir Ürün Ailesini, Elektrikli Araçlarla Destekliyor

MSI Dergisi’nin 185’inci sayısında yayımlanan DSEI 2019 Özel Dosyası’nın İlk Bölümü’nde yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Havaalanlarında ve askeri hava üslerinde kullanılan çeşitli yer destek ekipmanlarını tasarlayan ve üreten TİMSAN, standında, ürün ailesindeki çeşitliliği öne çıkarttı. TİMSAN Genel Müdürü Haldun Aksoy, Türkiye’de, Türk Silahlı Kuvvetleri, TUSAŞ, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türk Hava Yolları gibi resmi kuruluşlar tarafından ürünlerinin kullanıldığını ve yurt dışına 65 ülkeye ihracat yaptıklarını belirtti. TİMSAN’ın ürünleri, başta Pakistan, Filipinler ve Romanya silahlı kuvvetleri olmak üzere birçok yabancı kullanıcı tarafından da kullanılıyor. TİMSAN, ürünlerinin, elektrikle çalışan sürümlerini de geliştiriyor. Aksoy, bu kapsamda, helikopter çekici ve çekici traktör gibi ürünlerinin elektrikli sürümünü çıkarttıkları bilgisini paylaştı.

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, TİMSAN’ın ürün ailesinin geldiği son nokta ile ilgili, TİMSAN Genel Müdürü Haldun Aksoy’dan bilgi aldı.

 

 

 1,190 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.