Ana Sayfa Haberler TMD: Mikrodalganın Gücü

TMD: Mikrodalganın Gücü

MSI Dergisi’nin IDEF 2019 Deniz Sistemleri Özel Sayısı’nda yayımlanan içerik, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

TMD Technologies Ltd. (TMD); radar, elektronik harp, iletişim ve tehdit simülasyonu uygulamalarına yönelik yenilikçi mikrodalga ve RF ürünlerinin dünyadaki önde gelen tedarikçilerinden biri. Savunma, havacılık ve güvenlik sektörleri TMD için önemli pazarlar olmakla birlikte, firma aynı zamanda elektromanyetik uyumluluk testleri ve bilimsel araştırma merkezleri için de amplifikatörler üretiyor.

TMD’nin ürünleri arasında; hava, kara ve deniz platformlarına yönelik vericiler, ultra kompakt mikrodalga güç modülleri (MGM’ler), yüksek gerilimli güç kaynakları, mikrodalga tüplerini ve ölçü amplifikatörleri bulunuyor. Firmanın en son geliştirdiği yenilikçi çözümleri ise çalışılması zor bir bant olan Ka Bandı (hem dar bant hem de geniş bant olarak) ve ultra verimli MGM’leri kapsıyor.

Türkiye’deki faaliyetleri uzun yıllardır devam etmekte olan TMD, ülkenin önemli savunma ve havacılık programlarına çeşitli katkılarda bulunmaktadır.

 

 

 11,772 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.