Ana Sayfa Haberler TOBB Savunma Sanayi Meclisi, 40’ıncı Kez Toplandı

TOBB Savunma Sanayi Meclisi, 40’ıncı Kez Toplandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Savunma Sanayi Meclisi 40’ıncı Toplantısı, 9 Nisan’da, TOBB Sosyal Tesisleri’nde,  Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal ve sektör temsilcilerinin katılımıyla yapıldı.

Toplantının açılış konuşmalarını, Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Celal Sami Tüfekçi ve TOBB Savunma Sanayi Meclisi Başkanı Yılmaz Küçükseyhan yaptı.

Savunma sanayisindeki gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda, TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş da sektör temsilcilerine, sağlanan teşvikler hakkında bilgi verdi.

Prof. Dr. İsmail Demir, toplantıda yaptığı konuşmada, sektör firmaları ile Savunma Sanayii Başkanlığının (SSB) arasındaki iletişimin artması gerektiğini söyledi. Prof. Dr. Demir, son dönemdeki önemli savunma ve havacılık faaliyetlerinden de bahsederek sektörün, bugünkü durumu hakkında da değerlendirmelerini paylaştı.

 1,298 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.