Ana Sayfa Haberler TOBB Türkiye 100 için Son Başvuru Tarihi 30 Nisan’a Uzatıldı

TOBB Türkiye 100 için Son Başvuru Tarihi 30 Nisan’a Uzatıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) iş birliğinde gerçekleştirilen “Türkiye 100” etkinliğinin son başvuru tarihi, oluşan yoğun talep nedeniyle 30 Nisan’a kadar uzatıldı.

2011 yılından bu yana düzenlenen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinin sıralandığı etkinlik, işletmeleri doğru iş ortaklarına ve yeni müşterilere yönlendirmeyi ve bu işletmelerin yatırımcılara erişimlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Firmalar, bu yıl 7’ncisi düzenlenen etkinlikte, 2017-2019 yılları arasında elde ettikleri gelirlere göre sıralanacak.

Savunma ve havacılık sanayisinden firmaların da yoğun şekilde ilgi gösterdiği etkinlikte, pek çok sektör firması, geçtiğimiz yıllarda önemli başarılar elde etmişti.

TOBB Türkiye 100 hakkında detaylı bilgi ve başvuru için: https://tr100basvuru.tobb.org.tr/

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.