Ana Sayfa Haberler TRTEST Genel Müdürü Bilal Aktaş, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisini Ziyaret Etti

TRTEST Genel Müdürü Bilal Aktaş, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisini Ziyaret Etti

TRTEST Genel Müdürü Bilal Aktaş, 15 Kasım’da, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Uzun yıllar Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) Sanayileşme Daire Başkanlığı görevini ifa eden Bilal Aktaş, Türk savunma ve havacılık sektöründe, sanayileşme adına önemli çalışmalara imza attı. TRTEST Yönetim Kurulu’nun, 18 Eylül 2018 tarihli kararı ile TRTEST Genel Müdürü olan Aktaş, çalışmalarına, sektörün test altyapısının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi üzerine devam ediyor. MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar’dan, derginin yeni dönemde yürüteceği faaliyetler hakkında bilgi alan Aktaş, sektörün tanıtımına sağladığı katkılardan dolayı MSI Dergisi ekibine teşekkürlerini iletti. Hem SSB’deki görev döneminde hem de TRTEST Genel Müdürlüğü döneminde, sektördeki gelişmeleri, MSI Dergisi ile yakından takip etme fırsatı bulduğunu ifade eden Aktaş, derginin, sektör açısından önemli bir konumda olduğunu belirtti. Aktaş, derginin yeni ofisi ve her geçen gün gelişen vizyonu ile sektörün geleceğine sunduğu katkıların daha da artacağına inancının tam olduğunu söyledi.

Görüşmede, TRTEST’in, sektörün test altyapısının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için yaptığı çalışmaların, tüm ayrıntılarıyla ve güncel bir şekilde anlatılması için MSI Dergisi üzerinden yapılacak tanıtım faaliyetleri de ele alındı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.