Ana Sayfa Haberler TSSK Üyesi Firmalar ve FNSS, Düzenlenen B2B Etkinliğiyle Bir Araya Geldi

TSSK Üyesi Firmalar ve FNSS, Düzenlenen B2B Etkinliğiyle Bir Araya Geldi

Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi (TSSK) B2B etkinlikleriyle, sektördeki ana yüklenicilerle TSSK üyesi firmaları buluşturmaya devam ediyor. FNSS ile düzenlenen B2B etkinliği, 18 Kasım’da, ODTÜ Teknokent Bilişim İnovasyon Merkezinde gerçekleştirildi.

TSSK Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Öktem

Ekinlik, TSSK Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Öktem’in konuşması ile başladı. Öktem, sektördeki büyük oyuncularla TSSK üyesi firmaları buluşturmayı hedefleyen bu etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Öktem, ayrıca, “Bu etkinliklerin, ana yüklenicilerin önündeki yol haritalarında, bizlere ihtiyaç duyacakları noktaları belirtmeleri açısından ve TSSK üyesi firmaların da kendilerini tanıtmaları açısından faydalı olacağını değerlendiriyorum.” ifadelerini kullandı. Konuşmasında, 5 Şubat 2020’de gerçekleştirilecek 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi’ne de değinen Öktem, geçtiğimiz yıllarda yakalanan başarılarla hedeflerinin büyüdüğünü belirterek, bu etkinliğe daha çok katılım beklediklerini açıkladı.

FNSS İş Geliştirme Müdürü Haldun Olgun

Etkinlik, FNSS İş Geliştirme Müdürü Haldun Olgun’un sunumu ile devam etti. Sunumuna, FNSS’nin kuruluşu, faaliyet alanları ve yıllara göre büyüme istatistiklerine dair bilgiler paylaşarak başlayan Olgun, daha sonra firmanın yurt içi ve yurt dışında, tamamladığı ve devam eden projelerinden bahsetti.

FNSS Kıdemli Lider Kalite Güvence Mühendisi Burcu Kayın Topçuoğlu

FNSS Kıdemli Lider Kalite Güvence Mühendisi Burcu Kayın Topçuoğlu ise firmanın tedarikçi seçme, değerlendirme ve izleme faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgi verdi. Etkinlik, FNSS Yurt içi Programlar Direktörü Hikmet Balcı ve FNSS Araç Elektroniği ve Silah Sistemleri Direktörü M. Serkan Balbay’ın, firmanın gelecek vizyonunu anlatan konuşmaları ile devam etti.

Konuşmaların ardından, FNSS yetkilileri ve TSSK üyesi firmaların temsilcileri, B2B görüşmeleri yaparak yeni iş birliği olanaklarını görüştüler.

FNSS Yurt içi Programlar Direktörü Hikmet Balcı

FNSS Araç Elektroniği ve Silah Sistemleri Direktörü M. Serkan Balbay

 

 

 

 2,594 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.