Ana Sayfa Advertorial TUALCOM, Farkını, İlkleri ile Ortaya Koyuyor

TUALCOM, Farkını, İlkleri ile Ortaya Koyuyor

TUALCOM %100 Yerli ve Millidir: Geliştirdiği tüm ürünler, en alt seviyeye kadar Türk mühendis ve teknisyenleri tarafından tasarlanır ve üretilir.

RF ve haberleşme teknolojilerinin birçok alanında ürün ve sistem sağlayan TUALCOM; gelişen son teknolojiyi takip ederek kullanıcıya, modern ve etkin sistemler sunmaya çalışan, dinamik ve hızlı karar alabilen bir yönetimle şekillenmiştir.

TUALCOM Çeviktir: İşini yaparken serbest rekabet koşullarını gözetir. Savunma sanayimizin ihtiyaçlarını, bir proje beklemeden tasarlar ve üretir.

Bu modelin getirdiği başarıdaki en kritik husus, “ürün odaklı” bakış açısıdır. Bu bakış açısı, sektörde bazen farklı bir özellik gibi dursa da TUALCOM’un ürün ve ürün ailelerinin yurt içinde ve yurt dışında ilgi görmesi ve kullanılması, bu modelin başarısına işaret etmektedir.

TUALCOM Başarılıdır: Çok zor ve maliyetli zannedilen işlere girer ve başarır.

TUALCOM’un başarısı, müşterilerin veya sektörün ihtiyaçlarını çok doğru tespit edip; çözüm arayışında, tasarımlarıyla gerçekleştirdiği ürünleri üretmesinden kaynaklanmaktadır. Tasarım ve üretim yapmakla kalmayan firma, geliştirdiği ürünlerin yurt içinde ve yurt dışında satış ve pazarlamasını da üstlenerek, ürünlerine sahip çıkmıştır.

TUALCOM’un Antijam CRPA ürün ailesi.

TUALCOM Dürüsttür: Bitirmediği işleri bitirdim demez.

TUALCOM, yaptığı işler ile teknolojik yetkinlikleri çokça uyuşan bir firmadır. Bu bağlamda, bildiği işi çok iyi ve hızlı yapmasının yanı sıra en üst teknolojiyi kullanarak hem ekonomik hem de sistemleri küçülten bir mantıkla tasarımlarını yapar. Bu çerçevede, TUALCOM’da ürün geliştirme sürecinin çevik yaklaşımlı ve iteratif bir süreç olduğunu da vurgulamakta fayda bulunmaktadır.

TUALCOM Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır: TUALCOM’u başarılı kılan en önemli unsur budur.

“Proje biter, ürün bitmez” mantığından hareketle “Ürünün gerçek yaşam döngüsü, kullanıcı kullanmaya başladığında başlar ve hiçbir zaman bitmez”i düstur edinmiş bir firma olan TUALCOM, çevik yaklaşımlı ve iteratif ürün geliştirme süreçlerini özümser; yetkinliğini de arttırarak gelişimine olanak tanır.

TUALCOM Hızlıdır: Sektörün ihtiyaçlarını, vaktinden önce görür ve zamanında karşılar.

Çevik yaklaşımlı ürün geliştirme döngüsü, yaparak öğrenme döngüsüdür. Yaparak ve bozarak öğrenmekten korkmayan, yapmadan ve bozmadan teknoloji alanında olgunlaşmanın mümkün olmadığına inanan, hızlı öğrenen, sahadan ders almasını bilen, hata yapmaktan korkmayan, kendi hatalarını bulmaya ve düzeltmeye çalışan organik bir teknoloji firmasıdır.

TUALCOM’un data link ürün ailesi.

TUALCOM Dünya ile Rekabet Eder: Tüm ürünlerini en yeni teknolojiler kullanarak en iyi performans hedefiyle geliştirir.

Teknolojinin bir yolculuk olduğunu bilen ve ekosistem ile organik biçimde etkileşimini sürdürerek bu yolculuğa devam etme konusunda kararlı olan TUALCOM; Datalink, Telemetri, Uçuş Sonlandırma, Antijam CRPA ve Elektronik Harp ürün aileleri ile başta ülkemize, sektörümüze ve bu başarının sonucu olarak da yurt dışına katma değerli çözümler sağlamaya devam etmektedir. Yıllarca kazandığını, yine iç araştırma ve geliştirmesine yatıran ve yurt dışı ziyaret ve fuar katılımını hiç bırakmayan bir teknoloji firması olan TUALCOM, bu motivasyonla yurt içi ve yurt dışında pazar payını her geçen gün arttırmaktadır.

TUALCOM Bir Okuldur: Savunma sanayimize yeni bakış açıları katar. Ekibini; dinamik, birden çok görevi yerine getirebilen kişilerle kurgular; onları eğitir ve ülkemize kazandırır.

TUALCOM, her geçen gün yoğunlaşan iş hacmi ile; teknik ve idari kadrolarının uyum içinde ve çoklu görev bilinci ile çalışması, dinamik bir kadroya sahip olması, kritik teknolojilerde yurt dışı bağımlılığını azaltma isteği, yerlilik ve milliliği düşünen bakış açısı ve son olarak ülke menfaatlerini en üst seviyeye çıkarma ve ülkesine hizmet etme isteği ile yıllarca, sağlıkla büyüyecek %100 yerli ve milli bir Türk firmasıdır.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.