Ana Sayfa Haberler TUALCOM, Yeni Ürünleriyle Yurt İçi ve Yurt Dışı İş Birliklerini Geliştirmeyi Hedefliyor

TUALCOM, Yeni Ürünleriyle Yurt İçi ve Yurt Dışı İş Birliklerini Geliştirmeyi Hedefliyor

TUALCOM, IDEF 2021’de, yerli ve milli imkânlarla geliştirdiği ve ürettiği yeni ürünlerini sergiledi. Bunlar arasında; anti-jam GNSS (karıştırmaya dayanıklı küresel konumlama sistemleri) ürün ailesine eklenen yeni üyeler, insansız hava araçları için geliştirilen data link ürünleri ve örgü ağ ve sürü (mesh/swarm) teknoloji uygulamaları yer aldı. Fuar sırasında, TUALCOM’un geniş ürün ailesinin öne çıkan üyeleri ise data link, anti-jam, telemetri, uçuş sonlandırma ve elektronik harp ürünleri oldu.

TUALCOM yetkilileri, fuar katılımları ile ilgili olarak şunları söyledi: “Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz yenilikçi ve yüksek teknolojili ürünlerle başta savunma sanayimize ve bu başarının sonucu olarak yurt dışına katma değerli çözümler sağlamayı amaçlıyoruz. İş birliklerimizin yoğun olarak devam ettiği yerli ve yabancı firmalarla faaliyetlerimizi arttırmak, bizim için büyük önem arz ediyor. Dünyanın en prestijli savunma sanayisi fuarları arasında yer alan IDEF, bu anlamda son derece önemli bir platform. IDEF 2021’e; imkân ve kabiliyetlerimizi tanıtmak, geliştirdiğimiz ürünleri sergilemek ve en nihayetinde yurt içi ve yurt dışı iş birlikteliklerimizi geliştirmek için katıldık.”

TUALCOM, hâlihazırda, 20 ülkeye ihracat yapıyor. Firma, fuar boyunca gerçekleştirdiği temaslarla bu ülkelere yenilerini eklemek üzere adımlar da attı.

 139 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.