Ana Sayfa Haberler TUALCOM’un CEO’su Ali Pastonoğlu Oldu

TUALCOM’un CEO’su Ali Pastonoğlu Oldu

Türk savunma ve havacılık sanayisinin RF, mikrodalga ve haberleşme sistemleri alanlarındaki ihtiyaçları için milli çözümler geliştiren TUALCOM’un yeni CEO’su Ali Pastonoğlu oldu. Firmadan yapılan yazılı açıklamaya göre, TUALCOM-UK CEO’su olarak görev yapan Ali Pastonoğlu’nun, 2024 yılı itibariyle TUALCOM’da CEO pozisyonuna atandığı duyuruldu.

Ali Pastonoğlu Kimdir?

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) tamamlayan Ali Pastonoğlu, 2000-2016 yılları arasında Lafarge, Cimpor, Nuh Çimento ve Votorantim’de çeşitli ulusal ve uluslararası yönetim pozisyonlarında görev yaptıktan sonra, 2016-2023 yılları arasında OYAK Çimento grup şirketlerinde üst düzey yönetim görevlerinde bulundu. Pastonoğlu, 2023 yılından bu yana TUALCOM’un global operasyonlarını yönetmek üzere TUALCOM-UK’in CEO’su olarak görev yapıyordu.

MSI Dergisi olarak Ali Pastonoğlu’na yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.