Ana Sayfa Haberler Türk Savunma ve Havacılık Sanayisi, SAHA EXPO Sanal Fuarı ile Dünyaya Açılıyor

Türk Savunma ve Havacılık Sanayisi, SAHA EXPO Sanal Fuarı ile Dünyaya Açılıyor

SAHA İstanbul’un öncülüğünde, 4-7 Kasım 2020 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek SAHA EXPO 2020 fuarının hemen ardından 9-13 Kasım tarihleri arasında da SAHA EXPO Sanal Fuarı gerçekleştirilecek. Böylelikle tüm dünyadan son kullanıcı ve profesyoneller, COVID-19 engeline takılmadan fuarı ziyaret edebilecek.

SAHA EXPO Sanal Fuarı, 7/24 ziyarete açık olacak. Savunma ve havacılık sanayisinde faaliyet gösteren 300’ün üzerinde firma ve üniversitenin ürün ve kabiliyetlerini tanıtmak amacıyla gerçekleştirilecek sanal fuar, SAHA İstanbul üyesi BİTES tarafından hazırlanan XperEXPO uygulaması ile yapılacak.

Sanal fuarda, başta AKINCI Taarruzi İnsansız Hava Aracı (TİHA), ALTAY Ana Muharebe Tankı, T129 ATAK helikopteri, BAYRAKTAR TB2 ve füze sistemleri olmak üzere, savunma sanayisindeki yüzlerce firmanın ürünlerini ve geliştirdikleri sistemleri incelemek ve detaylı şekilde bilgi almak mümkün olacak.

Sanal olarak düzenlenecek SAHA EXPO, kullanıcılara ve firmalara, hem zamandan hem de paradan tasarruf etme imkânı sunacak. 3 boyutlu modelleme ve interaktif animasyonlar ile birebir yansıtılan ürünleri, kullanıcılar, en gerçekçi haliyle SAHA EXPO Sanal Fuarı’nda tecrübe edebilecek.

SAHA EXPO Sanal Fuarı’nda, ABD, Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Rusya, Ukrayna ve Uzak Doğu ülkelerinden katılacak yüzlerce alım heyeti ile sanal ortamda, binlerce B2B görüşme yapılacak. Bu görüşmeler, sektörün gelişimine de yön verecek.

Stantlara Detaylı Erişim İmkânı

SAHA EXPO Sanal Fuarı’nı ziyaret edenler; firmaların stantlarına ulaşma, tüm ürünlerini inceleme, kataloglarını görme gibi imkânları da elde edecek. Kullanıcılar ayrıca, canlı yardıma bağlanarak tüm sorularına cevap alabilme şansı da yakalayabilecek.

SAHA EXPO sanal fuar uygulamasının bünyesinde; anket, analizler ve raporlama, farklı dil desteği, sosyal medya hesaplarıyla entegrasyon gibi özellikler olacak. Hangi kullanıcının, hangi firmanın standını kaç kere ziyaret ettiği, ne kadar süre kaldığı, dosya indirip indirmediği gibi bilgilere de uygulamadan erişilebilecek. Böylece katılımcı firmalar da yapılan analizlere göre, hedef kitlesine daha rahat ulaşabilecek ve etkileşim kurabilecek. Ayrıca ziyaretçiler de firmaların insan kaynakları uzmanlarıyla temas kurup iş ve staj başvurusunda bulunabilecek.

Stratejik bir alanda gerçekleştirilen fuara ilişkin tüm veriler ve içerikler, güvenli bir şekilde, Türkiye’deki altyapılarda tutulacak.

SAHA EXPO’nun Resmi Yayın ve Basın Sponsorluğu’nu, MSI Dergisi üstleniyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.