Ana Sayfa Haberler Türk Savunma ve Havacılık Sanayisinden Londra Çıkarması

Türk Savunma ve Havacılık Sanayisinden Londra Çıkarması

Türk savunma ve havacılık sanayisi firmaları, 20’inci DSEI Uluslararası Savunma ve Güvenlik Fuarı için Londra’ya çıkarma yapıyor. Türkiye’nin, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) öncülüğünde milli katılım sağlanacak fuarda, 42 Türk firması kabiliyet ve ürünlerini sergileyecek. DSEI 2019’da, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir başkanlığındaki Türk heyeti de yabancı ülke heyetleri ile resmi görüşmelerde bulunacak.

MSI Dergisi’nin de medya partnerleri arasında yer aldığı ve her iki yılda bir düzenlenen DSEI’a, bu yıl, 50’den fazla ülkeden, 1.600’ün üzerinde uluslararası firma ve 35 binden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Fuar boyunca; Türk savunma ve havacılık sanayi firmaları tarafından üretilen zıhlı araç platformları, insanlı, insansız çeşitli kara ve hava araçları, deniz sistemleri, silah sistemleri, elektronik sistemler, mühimmatlar, simülatörler, askeri tekstil ürünleri, lojistik destek ürünlerinin tanıtım ve sunumları yapılacak. Bunun yanı sıra sektör firmaları, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Güney Amerika gibi pazar potansiyeli yüksek bölgelerin ülkeleri başta olmak üzere bütün katılımcılara kabiliyetlerini anlatarak yeni iş birlikleri için kapı aralayacak.

DSEI 2019, 10-13 Eylül tarihleri arasında, İngiltere’deki ExCeL London fuar merkezinde gerçekleştirilecek.

 1,053 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.